2017 Great Lakes Adapted Games

  Great Lakes Regional Games- Adult National Open - 6/10/2017 to 6/11/2017    
                            Lake Forest High School                            
                                    Results                                    
 
Boys 11-13 Shot Put
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
Finals
  1 Wolak, Ryan               12 Dasa                              5.77m   18-11.25 
 
Boys 11-13 Discus Throw
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Wolak, Ryan               12 Dasa                             12.72m      41-09 
 
Boys 11-13 Javelin Throw
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Wolak, Ryan               12 Dasa                             14.81m      48-07 
 
Men 23+ Long Jump F12
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Orcel, Ive                27 Unattached                        4.13m   1.8  13-06.75 
 
Men 23+ Shot Put F12
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Orcel, Ive                27 Unattached                        7.00m   22-11.75 
 
Women 23+ Shot Put F12
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Eaddy, Alice              60 Ind                               5.88m   19-03.50 
  2 Guerrero, Miriam          33 Unattached                        4.75m   15-07.00 
 
Men 23+ Discus Throw F12
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Orcel, Ive                27 Unattached                       15.15m      49-08 
 
Women 23+ Discus Throw F12
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Eaddy, Alice              60 Ind                              14.21m      46-07 
  2 Guerrero, Miriam          33 Unattached                        8.95m      29-04 
 
Women 23+ Javelin Throw F12
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Eaddy, Alice              60 Ind                              10.88m      35-08 
  2 Guerrero, Miriam          33 Unattached                        6.34m      20-10 
 
Men 23+ Javelin Throw F12
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  2 Orcel, Ive                27 Unattached                       19.26m      63-02 
 
Boys 10&U Long Jump F13
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Johnson, Carter            8 Dasa                              2.04m  +0.0   6-08.50 
 
Men 23+ Long Jump F13
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Musharraf, Amo            47 Ind                               3.29m   2.0  10-09.50 
 
Boys 10&U Shot Put F13
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Johnson, Carter            8 Dasa                              2.91m    9-06.75 
 
Men 23+ Shot Put F13
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  2 Musharraf, Amo            47 Ind                              J7.00m   22-11.75 
 
Boys 10&U Discus Throw F13
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Johnson, Carter            8 Dasa                              6.10m      20-00 
 
Men 23+ Discus Throw F13
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Musharraf, Amo            47 Ind                              15.02m      49-03 
 
Boys 10&U Javelin Throw F13
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Johnson, Carter            8 Dasa                              8.24m      27-00 
 
Men 23+ Javelin Throw F13
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Musharraf, Amo            47 Ind                              19.49m      63-11 
 
Men 18-19 Shot Put F40
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Zalewski, Jacob**         19 Unattached                        7.72m   25-04.00 
 
Women 18-19 Shot Put F40
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Frederick, Emily          19 Lakeshore Fo                      4.89m   16-00.50 
 
Women 18-19 Discus Throw F40
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Frederick, Emily          19 Lakeshore Fo                     13.08m      42-11 
 
Men 18-19 Discus Throw F40
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Zalewski, Jacob**         19 Unattached                       17.90m      58-09 
 
Men 18-19 Javelin Throw F40
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Zalewski, Jacob**         19 Unattached                       15.40m      50-06 
 
Women 18-19 Javelin Throw F40
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Frederick, Emily          19 Lakeshore Fo                     11.82m      38-09 
 
Boys 11-13 Long Jump F44
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Wolak, Ryan               12 Dasa                              2.79m   1.1   9-02.00 
  2 Hanrahan, Johnathan       12 Glasa                             2.47m   1.6   8-01.25 
 
Women 11-13 Long Jump F44
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Vazquez, Amaris           13 Dasa                              2.98m   1.4   9-09.50 
 
Women 11-13 Shot Put F44
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Vazquez, Amaris           13 Dasa                              5.14m   16-10.50 
 
Boys 11-13 Discus Throw F44
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Hanrahan, Johnathan       12 Glasa                            13.86m      45-06 
 
Women 11-13 Javelin Throw F44
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Vazquez, Amaris           13 Dasa                             13.32m      43-08 
 
Women 11-13 Shot Put F52
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Casady, Lydia             12 Dasa                              1.06m    3-05.75 
 
Women 11-13 Discus Throw F52
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Casady, Lydia             12 Dasa                              1.71m       5-07 
 
Women 11-13 Javelin Throw F52
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Casady, Lydia             12 Dasa                              1.14m       3-09 
 
Men 14-15 Shot Put F55
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jurado, Renato            15 Lakeshore Fo                      4.87m   15-11.75 
 
Men 18-19 Shot Put F55
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ojibway, Brenden          18 Glasa                             4.90m   16-01.00 
 
Men 14-15 Discus Throw F55
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jurado, Renato            15 Lakeshore Fo                     11.73m      38-06 
 
Men 18-19 Discus Throw F55
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ojibway, Brenden          18 Glasa                            14.26m      46-09 
 
Men 14-15 Javelin Throw F55
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jurado, Renato            15 Lakeshore Fo                     11.41m      37-05 
 
Men 18-19 Javelin Throw F55
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ojibway, Brenden          18 Glasa                             8.85m      29-00 
 
Women 10&U Shot Put F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Portell, Josie            10 Dasa                              2.72m    8-11.25 
 
Boys 11-13 Shot Put F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Casady, Jacob             11 Dasa                              3.12m   10-03.00 
 
Women 16-17 Shot Put F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Kleiss-Garcia, Audrey     16 Glasa                             5.62m   18-05.25 
  2 Murphy, Taylor            16 Unattached                        4.02m   13-02.25 
 
Men 16-17 Shot Put F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Rine, Eric                17 Ind                               7.24m   23-09.00 
  2 Burkhart, Ethan**         16 Glasa                             5.45m   17-10.75 
 
Women 18-19 Shot Put F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Reesman, Lauren           19 Glasa                             4.85m   15-11.00 
 
Men 23+ Shot Put F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Wilson, Dylan**           23 Lakeshore Fo                      7.07m   23-02.50 
  2 Bruno, Hector             57 Glasa                             2.64m    8-08.00 
 
Women 10&U Discus Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Portell, Josie            10 Dasa                              3.45m      11-04 
 
Boys 11-13 Discus Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Casady, Jacob             11 Dasa                              5.12m      16-09 
 
Men 16-17 Discus Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Rine, Eric                17 Ind                              17.11m      56-02 
  2 Burkhart, Ethan**         16 Glasa                            14.63m      48-00 
 
Women 18-19 Discus Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Reesman, Lauren           19 Glasa                             6.77m      22-02 
 
Men 23+ Discus Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Wilson, Dylan**           23 Lakeshore Fo                     18.68m      61-03 
  2 Bruno, Hector             57 Glasa                             7.95m      26-01 
 
Women 10&U Javelin Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Portell, Josie            10 Dasa                              4.79m      15-08 
 
Boys 11-13 Javelin Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Casady, Jacob             11 Dasa                              6.00m      19-08 
 
Men 16-17 Javelin Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Rine, Eric                17 Ind                              11.63m      38-02 
  2 Burkhart, Ethan**         16 Glasa                            11.17m      36-08 
 
Women 16-17 Javelin Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Murphy, Taylor            16 Unattached                        5.08m      16-08 
 
Women 18-19 Javelin Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Reesman, Lauren           19 Glasa                             8.92m      29-03 
 
Men 23+ Javelin Throw F56
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Wilson, Dylan**           23 Lakeshore Fo                     13.17m      43-02 
  2 Bruno, Hector             57 Glasa                             6.43m      21-01 
 
Women 11-13 Shot Put F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Becker, Amanda            13 Glasa                             3.90m   12-09.50 
 
Women 16-17 Shot Put F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Stallkamp, Kelli Anne     17 Unattached                        5.58m   18-03.75 
 
Women 20-22 Shot Put F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Emeerick, Alyssa          21 Glasa                             4.33m   14-02.50 
 
Women 23+ Shot Put F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Payton, Babette           50 Glasa                             2.45m    8-00.50 
 
Women 11-13 Discus Throw F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Becker, Amanda            13 Glasa                             8.43m      27-08 
 
Women 16-17 Discus Throw F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Stallkamp, Kelli Anne     17 Unattached                        9.87m      32-04 
 
Women 20-22 Discus Throw F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Emeerick, Alyssa          21 Glasa                             7.74m      25-05 
 
Women 23+ Discus Throw F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Payton, Babette           50 Glasa                             4.77m      15-08 
 
Women 11-13 Javelin Throw F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Becker, Amanda            13 Glasa                             8.56m      28-01 
 
Women 16-17 Javelin Throw F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Stallkamp, Kelli Anne     17 Unattached                        8.46m      27-09 
 
Women 20-22 Javelin Throw F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Emeerick, Alyssa          21 Glasa                             6.88m      22-07 
 
Women 23+ Javelin Throw F57
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Payton, Babette           50 Glasa                             4.29m      14-01 
 
Men 23+ Shot Put F60
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jackson, Don              62 Unattached                       10.22m   33-06.50 
 
Men 23+ Discus Throw F60
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jackson, Don              62 Unattached                       18.61m      61-01 
 
Men 23+ Javelin Throw F60
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Jackson, Don              62 Unattached                       22.87m      75-00 
 
Women 23+ 100 Meter Dash T12
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Murrell, Jasmine          99 Unattached             12.66      14.34  -1.7  7 
  2 Eaddy, Alice              60 Ind                               21.96  -1.7  7 
 
Women 23+ 200 Meter Dash T12
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Murrell, Jasmine          99 Unattached             28.39      30.57  -0.8  8 
  2 Eaddy, Alice              60 Ind                               50.37  -0.8  8 
 
Women 23+ 400 Meter Dash T12
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Eaddy, Alice              60 Ind                             2:11.87   5 
 
Boys 10&U 20 Meter Dash T13
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Johnson, Carter            8 Dasa                               5.17  -3.4  2 
 
Boys 10&U 60 Meter Dash T13
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Johnson, Carter            8 Dasa                              13.31  -2.7  2 
 
Boys 10&U 100 Meter Dash T13
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Johnson, Carter            8 Dasa                              22.91  -2.0  5 
 
Women 20-22 100 Meter Dash T13
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Lomax, Maxine             22 Unattached                        19.61  -1.7  7 
 
Men 23+ 100 Meter Dash T13
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Orcel, Ive                27 Unattached             14.80      15.30  -2.0  5 
  2 Musharraf, Amo            47 Ind                     0.17      16.83  -2.0  5 
 
Boys 10&U 200 Meter Dash T13
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Johnson, Carter            8 Dasa                              49.94  -3.6  5 
 
Women 20-22 200 Meter Dash T13
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Lomax, Maxine             22 Unattached                        48.54  -0.8  8 
 
Men 23+ 200 Meter Dash T13
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Orcel, Ive                27 Unattached             31.02      31.42  -2.7  4 
  2 Musharraf, Amo            47 Ind                     0.37      34.04  -2.7  4 
 
Boys 10&U 400 Meter Dash T13
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Johnson, Carter            8 Dasa                            2:07.47   3 
 
Men 23+ 400 Meter Dash T13
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Orcel, Ive                27 Unattached           1:20.10    1:18.65   3 
  2 Musharraf, Amo            47 Ind                  1:19.00    1:20.86   3 
 
Men 23+ 800 Meter Run T13
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Orcel, Ive                27 Unattached           3:00.00    3:29.85   3 
  2 Musharraf, Amo            47 Ind                             3:37.41   3 
 
Women 10&U 1500 Meter Run T13
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Clark, Violet             10 GLASA                           6:37.33   5 
 
Women 14-15 1500 Meter Run T13
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Clark, Jada               14 Glasa                           6:42.56   5 
 
Men 23+ 1500 Meter Run T13
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Musharraf, Amo            47 Ind                             6:36.25   3 
 
Men 18-19 3000 Meter Run T13
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Scherf, Noah**            19 Glasa                9:45.40    9:31.00  
 
Boys 11-13 100 Meter Dash T44
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Hanrahan, Johnathan       12 Glasa                             18.74  -3.2  4 
  2 Wolak, Ryan               12 Dasa                              18.75  -3.2  4 
 
Women 11-13 100 Meter Dash T44
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Vazquez, Amaris           13 Dasa                   20.34      19.34  -5.2  6 
 
Boys 11-13 200 Meter Dash T44
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Wolak, Ryan               12 Dasa                              39.70  -3.6  5 
  2 Hanrahan, Johnathan       12 Glasa                             40.94  -3.6  5 
 
Women 11-13 200 Meter Dash T44
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Vazquez, Amaris           13 Dasa                   43.91      40.07  -0.8  8 
 
Boys 11-13 400 Meter Dash T44
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wolak, Ryan               12 Dasa                            1:29.80   3 
  2 Hanrahan, Johnathan       12 Glasa                           1:35.71   3 
 
Men 20-22 Hammer Throw Club F31
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Hannan, John              20 Glasa                             0.96m       3-02 
 
Boys 11-13 Shot Put F32
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ray, Walker               13 Lakeshore Fo                      2.72m    8-11.25 
 
Men 16-17 Shot Put F32
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Putman, Jody              16 Lakeshore Fo                      1.76m    5-09.25 
 
Boys 11-13 Discus Throw F32
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ray, Walker               13 Lakeshore Fo                      5.19m      17-00 
 
Men 16-17 Discus Throw F32
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Putman, Jody              16 Lakeshore Fo                      4.55m      14-11 
 
Boys 11-13 Hammer Throw Club F32
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Ray, Walker               13 Lakeshore Fo                     10.41m      34-02 
 
Men 16-17 Hammer Throw Club F32
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Putman, Jody              16 Lakeshore Fo                      7.77m      25-06 
 
Men 23+ Shot Put F34
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Thompson, Darius          32 Unattached                        3.58m   11-09.00 
 
Men 23+ Discus Throw F34
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Thompson, Darius          32 Unattached                        7.34m      24-01 
 
Men 23+ Javelin Throw F34
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Thompson, Darius          32 Unattached                        6.00m      19-08 
 
Women 16-17 Long Jump F35
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Headon, Aubrey***         17 Ind                               2.55m  +0.0   8-04.50 
 
Women 16-17 Shot Put F35
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Headon, Aubrey***         17 Ind                               5.13m   16-10.00 
 
Women 16-17 Discus Throw F35
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Headon, Aubrey***         17 Ind                              12.63m      41-05 
 
Men 16-17 Long Jump F37
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Connolly, David           16 Unattached                        1.84m  -1.1   6-00.50 
 
Women 16-17 Long Jump F37
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Beaudoin, Margaret**      17 Glasa                             2.53m  -1.7   8-03.75 
 
Men 16-17 Shot Put F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Connolly, David           16 Unattached                        5.42m   17-09.50 
 
Women 16-17 Shot Put F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Beaudoin, Margaret**      17 Glasa                             6.50m   21-04.00 
 
Men 18-19 Shot Put F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Langley, Logan            18 Lakeshore Fo                     10.34m   33-11.25 
  2 Nelson, Brian**           19 Glasa                             7.55m   24-09.25 
 
Women 20-22 Shot Put F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Liker, Ariel**            22 Dasa                              5.80m   19-00.50 
 
Men 16-17 Discus Throw F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Connolly, David           16 Unattached                       12.37m      40-07 
 
Women 16-17 Discus Throw F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Beaudoin, Margaret**      17 Glasa                            14.32m      47-00 
 
Men 18-19 Discus Throw F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Langley, Logan            18 Lakeshore Fo                     29.29m      96-01 
  2 Nelson, Brian**           19 Glasa                            28.68m      94-01 
 
Men 16-17 Javelin Throw F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Connolly, David           16 Unattached                       11.27m      37-00 
 
Women 16-17 Javelin Throw F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Beaudoin, Margaret**      17 Glasa                            11.50m      37-09 
 
Men 18-19 Javelin Throw F37
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Langley, Logan            18 Lakeshore Fo                     33.92m     111-03 
  2 Nelson, Brian**           19 Glasa                            17.38m      57-00 
 
Men 14-15 Long Jump F38
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Qattawi, Giovanni**       15 Glasa                             3.87m   1.7  12-08.50 
 
Men 14-15 Shot Put F38
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Qattawi, Giovanni**       15 Glasa                             6.44m   21-01.50 
  2 Healy, Nathan             15 Dasa                              2.83m    9-03.50 
  3 Waters, Dylan             15 Dasa                              0.90m    2-11.50 
 
Men 14-15 Javelin Throw F38
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals           
===================================================================================
  1 Qattawi, Giovanni**       15 Glasa                            22.58m      74-01 
 
Men 16-17 100 Meter Dash T32
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Putman, Jody              16 Lakeshore Fo           37.18      45.39  -4.1  3 
 
Men 16-17 200 Meter Dash T32
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Putman, Jody              16 Lakeshore Fo                    1:23.40  -1.4  3 
 
Men 16-17 400 Meter Dash T32
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Putman, Jody              16 Lakeshore Fo                    2:53.73   3 
 
Men 16-17 100 Meter Dash T34
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Lewin, Christian**        17 Dasa                   20.68      21.27  -2.2  2 
 
Men 16-17 200 Meter Dash T34
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Lewin, Christian**        17 Dasa                   36.16      38.97  -1.4  3 
 
Men 16-17 400 Meter Dash T34
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lewin, Christian**        17 Dasa                 1:09.10    1:13.43   2 
 
Men 16-17 800 Meter Run T34
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lewin, Christian**        17 Dasa                 2:33.90    2:24.34   2 
 
Women 16-17 100 Meter Dash T35
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Headon, Aubrey**          17 Glasa                             21.04  -5.2  6 
 
Women 16-17 200 Meter Dash T35
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Headon, Aubrey**          17 Glasa                             43.37  -2.6  9 
 
Women 11-13 100 Meter Dash T36
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Heinrich, Jordan          13 Glasa                             30.17  -5.2  6 
 
Women 16-17 100 Meter Dash T36
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Ketcherside, Alli         17 Dasa                   32.57      34.92  -5.2  6 
 
Women 16-17 200 Meter Dash T36
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Ketcherside, Alli         17 Dasa                 1:14.60    1:12.18  -2.6  9 
 
Men 16-17 400 Meter Dash T36
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Holzmueller, Aaron**      17 Glasa                1:24.00    1:26.92   4 
 
Women 16-17 400 Meter Dash T36
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ketcherside, Alli         17 Dasa                 3:11.70    2:52.07   5 
 
Men 16-17 800 Meter Run T36
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Holzmueller, Aaron**      17 Glasa                3:03.00    3:09.99   3 
 
Boys 11-13 100 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Ferrara, Sam              13 GLASA                             31.15  -4.1  3 
 
Men 16-17 100 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Connolly, David           16 Unattached                        20.55  -4.1  3 
 
Women 16-17 100 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Malawski, Amanda**        17 Glasa                  17.06      17.92  -5.2  6 
  2 Beaudoin, Margaret**      17 Glasa                  17.40      18.85  -5.2  6 
 
Men 18-19 100 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Langley, Logan            18 Lakeshore Fo           15.79      15.74  -4.1  3 
  2 Nelson, Brian**           19 Glasa                             20.64  -4.1  3 
 
Women 20-22 100 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Liker, Ariel**            22 Dasa                   18.81      21.32  -5.2  6 
 
Boys 11-13 200 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Ferrara, Sam              13 GLASA                           1:10.16  -3.6  5 
 
Men 16-17 200 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Connolly, David           16 Unattached                        42.66  -3.6  5 
 
Women 16-17 200 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Malawski, Amanda**        17 Glasa                  35.24      36.46  -2.6  9 
  2 Beaudoin, Margaret**      17 Glasa                  38.70      39.30  -2.6  9 
 
Men 18-19 200 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Nelson, Brian**           19 Glasa                             43.23  -2.7  4 
 
Women 20-22 200 Meter Dash T37
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Liker, Ariel**            22 Dasa                   42.80      46.93  -2.6  9 
 
Boys 11-13 400 Meter Dash T37
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ferrara, Sam              13 GLASA                           2:50.84   4 
 
Women 16-17 400 Meter Dash T37
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Malawski, Amanda**        17 Glasa                1:25.00    1:39.96   5 
  2 Beaudoin, Margaret**      17 Glasa                1:39.00    2:00.33   5 
 
Women 4x100 Meter Relay T37
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Glasa                                                        1:18.95  
     1) Liker, Ariel** 22               2) Headon, Aubrey*** 17           
     3) Beaudoin, Margaret** 17         4) Malawski, Amanda** 17          
 
Women 16-17 Long Jump T37
========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind          
========================================================================================
  1 Malawski, Amanda**        17 Glasa                             3.30m   0.1  10-10.00 
 
Men 14-15 100 Meter Dash T38
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Qattawi, Giovanni**       15 Glasa                  14.56      15.20  -3.2  4 
  2 Healy, Nathan             15 Dasa                              31.55  -3.2  4 
  3 Waters, Dylan             15 Dasa                              44.75  -3.2  4 
 
Men 16-17 100 Meter Dash T38
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Milledge, Chance**        16 Glasa                  14.61      14.93  -3.2  4 
 
Men 14-15 200 Meter Dash T38
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Qattawi, Giovanni**       15 Glasa                  30.10      30.90  -2.7  4 
  2 Healy, Nathan             15 Dasa                            1:03.21  -3.6  5 
 -- Waters, Dylan             15 Dasa                                 DQ  -3.6  5  inside line
 
Men 16-17 200 Meter Dash T38
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Milledge, Chance**        16 Glasa                  29.59      30.19  -2.7  4 
 
Men 14-15 400 Meter Dash T38
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Healy, Nathan             15 Dasa                            2:25.14   4 
 -- Waters, Dylan             15 Dasa                                 DQ   4  Inside Lane
 
Men 16-17 800 Meter Run T38
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Milledge, Chance**        16 Glasa                2:31.50    2:30.35   3 
 
Men 16-17 1500 Meter Run T38
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Milledge, Chance**        16 Glasa                5:20.60    5:24.06   3 
 
Men 4x100 Meter Relay T38
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals 
=========================================================================
 -- Glasa                                                             DQ   Wrong Lane Finish
     1) Nelson, Brian** 19              2) Connolly, David 16             
     3) Milledge, Chance** 16           4) Qattawi, Giovanni** 15         
 
Women 11-13 100 Meter Dash T51
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Casady, Lydia             12 Dasa                   43.85    1:43.78  -4.8  8 
 
Women 11-13 200 Meter Dash T51
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Casady, Lydia             12 Dasa                 1:43.20    3:09.33  -4.2  7 
 
Women 11-13 400 Meter Dash T51
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Casady, Lydia             12 Dasa                 3:30.20    5:33.64   6 
 
Men 23+ 100 Meter Dash T52
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Patel, Nishan**           25 Unattached          22:44.00      22.61  -2.2  2 
 
Men 23+ 200 Meter Dash T52
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Patel, Nishan**           25 Unattached             36.84      40.95  -2.0  2  40.947
 
Men 23+ 400 Meter Dash T52
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Patel, Nishan**           25 Unattached           1:16.90    1:18.62   2 
 
Men 23+ 800 Meter Run T52
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Patel, Nishan**           25 Unattached           2:38.20    2:38.06   2 
 
Men 23+ 1500 Meter Run T52
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Patel, Nishan**           25 Unattached           5:16.70    5:26.39   2 
 
Men 23+ 400 Meter Dash T53
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Smith, Steven**           31 Glasa                1:01.90    1:01.49  
 
Men 23+ 800 Meter Run T53
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Smith, Steven**           31 Glasa                1:57.30    2:02.21  
 
Men 23+ 1500 Meter Run T53
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Smith, Steven**           31 Glasa                3:45.40    3:49.04  
 
Men 23+ 5000 Meter Run T53
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Smith, Steven**           31 Glasa                          13:12.06  
 
Women 10&U 20 Meter Dash T54
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Zellner, Addison          10 GLASA                             12.29  -0.9 
 
Women 10&U 60 Meter Dash T54
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Portell, Josie            10 Dasa                              17.59  -2.5 
  2 Zellner, Addison          10 GLASA                             33.04  -2.5 
 
Women 10&U 100 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Portell, Josie            10 Dasa                              27.64  -4.8  8 
  2 Zellner, Addison          10 GLASA                             59.51  -4.8  8 
 
Boys 11-13 100 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Casady, Jacob             11 Dasa                    0.32      27.69  -2.2  2 
 
Women 11-13 100 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Craddock, Kari            13 Unattached                        25.96  -4.8  8 
 
Men 14-15 100 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Diego, Juan               15 Glasa                             18.82  -2.2  2 
  2 Jurado, Renato            15 Lakeshore Fo           23.95      21.41  -2.2  2 
  3 Das, Ayan                 14 GLASA                             24.99  -2.2  2 
  4 Backus, Adam              15 Glasa                             28.38  -2.2  2 
 
Women 16-17 100 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Kleiss-Garcia, Audrey     16 Glasa                             24.70  -4.8  8 
  2 Anderson, Amari           17 Glasa                             29.07  -5.8  9 
  3 Murphy, Taylor            16 Unattached             24.05      30.51  -4.8  8 
  4 DiMaria, Danielle         16 Ind                               32.36  -4.8  8 
 
Men 16-17 100 Meter Dash T54
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 McCoy, Chris              17 Dasa                   17.24      16.71  -3.0 
  2 McBride, Donovan          16 Dasa                   17.56      17.40  -3.0 
  3 Burkhart, Ethan**         16 Glasa                  17.71      18.89  -3.0 
 
Men 18-19 100 Meter Dash T54
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Ojibway, Brenden          18 Glasa                             22.91  -3.0 
 
Women 18-19 100 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 McMillan, Stella**        19 Glasa                  21.76      26.24  -5.8  9 
 
Men 20-22 100 Meter Dash T54
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Phillips, David           21 Unattached                        22.70  -3.0 
 
Men 23+ 100 Meter Dash T54
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Calderon, Jerson**        23 Unattached          17:04.00      16.60  -3.0 
 
Women 23+ 100 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Crytzer, Chelsea          26 Ind                    20.14      25.31  -5.8  9 
 
Women 10&U 200 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Portell, Josie            10 Dasa                              49.84  -4.2  7 
 -- Zellner, Addison          10 GLASA                                DQ  -4.2  7  inside lane
 
Boys 11-13 200 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Casady, Jacob             11 Dasa                35:00.00      57.73  -2.0  2 
 
Women 11-13 200 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Craddock, Kari            13 Unattached                        47.12  -4.2  7 
 
Men 14-15 200 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Diego, Juan               15 Glasa                             35.70  -2.3  1 
 -- Jurado, Renato            15 Lakeshore Fo           44.29         DQ  -2.0  2  Inside Lane 40.949
 -- Das, Ayan                 14 GLASA                                DQ  -2.3  1  Inside Lane
 
Men 16-17 200 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 McCoy, Chris              17 Dasa                   31.61      30.47  -2.0  2 
  2 McBride, Donovan          16 Dasa                   32.32      31.45  -2.0  2 
  3 Burkhart, Ethan**         16 Glasa                  31.70      34.18  -2.3  1 
 
Women 16-17 200 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Murphy, Taylor            16 Unattached             47.46      51.62  -2.9  6 
 -- Anderson, Amari           17 Glasa                                DQ  -2.9  6  inside line
 -- DiMaria, Danielle         16 Ind                                  DQ  -2.9  6  inside line
 
Women 18-19 200 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 McMillan, Stella**        19 Glasa                  37.42      43.01  -2.9  6 
 
Men 20-22 200 Meter Dash T54
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
  1 Phillips, David           21 Unattached                        42.97  -2.3 
 
Men 23+ 200 Meter Dash T54
==============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind
==============================================================================
 -- Calderon, Jerson**        23 Unattached             29.11         DQ  -2.3  Inside Lane
 
Women 23+ 200 Meter Dash T54
=================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Wind H#
=================================================================================
  1 Crytzer, Chelsea          26 Ind                    36.84      42.32  -2.9  6 
 
Women 10&U 400 Meter Dash T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Portell, Josie            10 Dasa                            1:37.12   6 
 
Boys 11-13 400 Meter Dash T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Casady, Jacob             11 Dasa                00:40.00    1:54.24   2 
 
Men 14-15 400 Meter Dash T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Diego, Juan               15 Glasa                           1:12.13   2 
  2 Jurado, Renato            15 Lakeshore Fo         1:21.80    1:19.22   2 
  3 Das, Ayan                 14 GLASA                           1:30.37   2 
 
Men 16-17 400 Meter Dash T54
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 McCoy, Chris              17 Dasa                 1:01.10      57.80  
  2 McBride, Donovan          16 Dasa                 1:02.50    1:00.26  
  3 Burkhart, Ethan**         16 Glasa                1:02.00    1:06.83  
 
Women 16-17 400 Meter Dash T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kleiss-Garcia, Audrey     16 Glasa                           1:22.66   6 
  2 Murphy, Taylor            16 Unattached           1:30.60    1:37.74   6 
  3 DiMaria, Danielle         16 Ind                             1:58.34   6 
 -- Anderson, Amari           17 Glasa                                DQ   6  inside line
 
Men 18-19 400 Meter Dash T54
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ojibway, Brenden          18 Glasa                           1:20.35  
 
Men 20-22 400 Meter Dash T54
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Phillips, David           21 Unattached                      1:34.34  
 
Men 23+ 400 Meter Dash T54
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Calderon, Jerson**        23 Unattached             58.50      57.10  
 
Women 23+ 400 Meter Dash T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Crytzer, Chelsea          26 Ind                  1:10.40    1:17.48   6 
 
Women 10&U 800 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Portell, Josie            10 Dasa                            3:20.34   4 
 
Men 14-15 800 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Diego, Juan               15 Glasa                           2:29.94   2 
  2 Jurado, Renato            15 Lakeshore Fo         2:54.40    2:45.86   2 
 
Women 16-17 800 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kleiss-Garcia, Audrey     16 Glasa                           2:43.79   4 
  2 Murphy, Taylor            16 Unattached           3:10.30    3:15.54   4 
 
Men 16-17 800 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 McCoy, Chris              17 Dasa                 2:09.00    2:01.30   2 
  2 McBride, Donovan          16 Dasa                 2:09.80    2:05.79   2 
  3 Burkhart, Ethan**         16 Glasa                2:08.00    2:14.70   1 
 
Men 18-19 800 Meter Run T54
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ojibway, Brenden          18 Glasa                           2:40.03  
 
Women 18-19 800 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Reesman, Lauren           19 Glasa                4:04.30    3:39.31   4 
 
Men 20-22 800 Meter Run T54
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Phillips, David           21 Unattached                      3:07.10  
 
Men 23+ 800 Meter Run T54
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Calderon, Jerson**        23 Unattached           1:57.00    1:59.71  
 
Women 23+ 800 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Crytzer, Chelsea          26 Ind                  2:25.90    2:38.97   4 
 
Women 11-13 1500 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Craddock, Kari            13 Unattached                      6:34.15   4 
 
Men 14-15 1500 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jurado, Renato            15 Lakeshore Fo         5:50.90    5:46.84   2 
 
Men 16-17 1500 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Burkhart, Ethan**         16 Glasa                4:11.00    4:14.57   1 
  2 McBride, Donovan          16 Dasa                 4:10.80    4:18.38   2 
 
Men 18-19 1500 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ojibway, Brenden          18 Glasa                           5:09.70   2 
 
Men 23+ 1500 Meter Run T54
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Calderon, Jerson**        23 Unattached           3:55.10    3:48.61  
 
Women 23+ 1500 Meter Run T54
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Crytzer, Chelsea          26 Ind                  4:30.50    5:24.83   4 
 
Men 16-17 5000 Meter Run T54
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 McBride, Donovan          16 Dasa                14:31.10   14:58.00  
 
Men 4x100 Meter Relay T54
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Glasa                                                        1:19.52   2 
     1) Burkhart, Ethan** 16            2) Ojibway, Brenden 18            
     3) Diego, Juan 15                  4) McBride, Donovan 16            
Advertisements