2018 Track & Field Results

Friday
1/12/18
Lewis Invitational
Printable Results

Friday
2/9/18
Homewood Flossmoor Invite #1
Printable Results

Wednesday
2/14/18
Homewood Flossmoor Invite #2
Printable Results

Saturday
2/17/18
Willowbrook Girls Invitational
RESULTS
Printable Results

Saturday
2/17/17
Plainfield South Boys Invitational
RESULTS
Printable Results

Tuesday
2/20/18
Willowbrook Boys Invitational
RESULTS
Printable Results

Friday
2/23/18
Homewood Flossmoor F-S Invite
RESULTS

Friday
2/23/18
U High Midway Miles #1
RESULTS
Printable Results

Saturday
2/24/18
Homewood Flossmoor A-B-C Invite
RESULTS
Printable Results

Saturday
2/24/18
Plainfield South Girls Invitational
RESULTS
Printable Results

Friday
3/2/18
U High Midway Miles #2
RESULTS
Printable Results

Friday
3/9/18
U High Midway Miles #3
RESULTS
Printable Results

Friday
3/9/18
Plainfield South Girls Invitational
RESULTS
Printable Results

Saturday
3/10/18
Dolphin Flyer Invitational
RESULTS
Printable Results

Saturday
3/10/18
Plainfield South Boys Invitational
RESULTS
Printable Results

Saturday
3/17/18
Southwest Prairie Conference – Boys
RESULTS
Printable Results

Saturday
3/17/18
Lemont Invitational
RESULTS
Printable Results

Sunday
3/18/18
CPS Indoor City Championships
RESULTS
Printable Results

Sunday
3/18/18
CPS City Indoor Relays
RESULTS

Saturday
3/24/18
Lewis Fast Times Invitational
RESULTS
Printable Results

Thursday
3/29/18
Augustana Viking Olympics
RESULTS
Printable Results

Saturday
3/31/18
Krok Center #1
RESULTS

Saturday
3/31/18
Prosser Invite #1
RESULTS
Printable Results

Saturday
4/7/18
Milikan Big Blue Invite
RESULTS
Printable Results

Saturday
4/7/18
Dolphin Flyer II
RESULTS
Printable Results

Saturday
4/7/18
Springfield Southeast Invitational
RESULTS

Tuesday
4/10/18
South Shore Challenger Meet
RESULTS

Wednesday
4/11/18
St Ignatius Boys Quad
RESULTS
Printable Results

Thursday
4/12/18
Lemont Outdoor Invitational
RESULTS
Printable Results

Thursday
4/12/18
Grayslake Central Girls Invite
RESULTS
Start List

Friday
4/13/18
Yorkville Invitational
RESULTS
Printable Results

Friday
4/13/18
Krok Center #2
RESULTS

Saturday
4/13/18
Prosser Blue and Gold Classic
RESULTS

Saturday
4/14/18
Grayslake Ross Gantt Invitational
LIVE RESULTS
Printable Results

Saturday
4/14/18
Geneva VanDeveer Invitational
RESULTS
Meet Program

Tuesday
4/17/18
MSL East Boys
RESULTS
Printable Results

Wednesday
4/18/18
St Ignatius Boys Quad
RESULTS

Thursday
4/19/18
South Shore Invite
RESULTS
Printable Results

Friday
4/20/18
Elmwood Park Invitational
RESULTS
Printable Results

Friday
4/20/18
Krock Center #4
RESULTS
Printable Results

Friday
4/20/18
Glenbard East Girls Invitational
RESULTS
Printable Results

Friday
4/20/18
Augustana Womens Invite
RESULTS
Printable Results

Saturday
4/21/18
Augustana Meet of Champions
RESULTS
Printable Results

Saturday
4/21/18
Kaneland Peterson Prep Invite
RESULTS
Printable Results

Saturday
4/21/18
South Shore Invite
RESULTS
Printable Results

Saturday
4/21/18
Noble Conference Meet
RESULTS
Printable Results

Monday
4/23/18
South Shore Invite
RESULTS
Printable Results

Tuesday
4/24/18
H-F Quad
LIVE RESULTS

Tuesday
4/24/18
Lewis Twilight
LIVE RESULTS

Tuesday
4/24/18
CPS North Soph Qualifiers
RESULTS
Printable Results

Wednesday
4/25/18
St. Ignatius Invitational
RESULTS
Printable Results

Wednesday
4/25/18
CPS South Soph Qualifiers
RESULTS
Printable Results

Thursday
4/26/18
Stephen P. Hunt Memorial Invite
RESULTS
Printable Results

Thursday
4/26/18
Lake County Girls Invitational
RESULTS
PRINTABLE RESULTS

Friday
4/27/18
Conant Girls Twilight Invitational
RESULTS
MEET PROGRAM

Friday
4/27/18
Willowbrook Boys Invitational
RESULTS
Printable Results

Friday
4/27/18
Lincoln Way West Invitational
RESULTS
Printable Results

Saturday
4/28/18
Suburban Middle School Conference
RESULTS
Girls Meet Program

Saturday
4/28/18
Kroc Center #5
Printable Results

Saturday
4/28/18
CPS Sophomore Championships
RESULTS
Printable Results

Saturday
4/28/18
Tom Swaim Relays
RESULTS
Printable Results

Tuesday
5/1/18
CPS Girls Championship Trials
RESULTS
Printable Results

Wednesday
5/2/18
CPS Boys Championship Trials
RESULTS
Printable Results

Thursday
5/3/18
Southwest Suburban Outdoor Conference
RESULTS
Printable Results

Thursday
5/3/18
South Suburban Blue Girls Conference
RESULTS
Printable Results

Thursday
5/3/18
Fox Valley Conference
RESULTS

Thursday
5/3/18
NLCC Conference
RESULTS
Printable Results

Friday
5/4/18
Conant Cougar Track Classic
RESULTS

Friday
5/4/18
Mid Suburban League Girls
RESULTS
Printable Results

Friday
5/4/18
Fox River Conference
RESULTS

Saturday
5/5/18
Chicago City Championships
RESULTS

Saturday
5/5/18
Independent School League
RESULTS

Sunday
5/6/18
Chicago Prep Conference
RESULTS

Monday
5/7/18
Fox Valley JV Conference Meet
RESULTS
Printable Results

Monday
5/7/18
South Shore Invitational
RESULTS

Wednesday
5/9/18
Clark IHSA Sectional
RESULTS
Printable Results

Thursday
5/10/18
Kenwood Girls Sectional
RESULTS
Printable Results

Thursday
5/10/18
South Shore Girls Sectional
RESULTS
Printable Results

Wednesday
5/10/18
Kankakee IHSA Sectional
RESULTS

Wednesday
5/10/18
Suburban Prairie Boys Conference
RESULTS

Friday
5/11/18
Krok Center #6
RESULTS

Friday
5/11/18
Fox Valley Conference
RESULTS

Saturday
5/12/18
Grayslake IESA Sectional
RESULTS
Printable Results

Saturday
5/12/18
DeKalb IESA Sectional
RESULTS

Saturday
5/12/18
Belvidere Central IESA Sectional
RESULTS

Wednesday
5/16/18
Clark IHSA Sectional
RESULTS
Printable Results

Wednesday
5/16/18
Leo IHSA Sectional
RESULTS
Printable Results

Thursday
5/17/18
Augustana Twilight Last Chance
RESULTS

Thursday
5/17/18
Plainfield South IHSA Sectional
RESULTS

Thursday
5/17/18
Homewood Flossmoor IHSA Sectional
RESULTS

Saturday
5/19/18
Belleville West IHSA Sectional
RESULTS

Saturday
5/26/18
Metro Chicago Greek Junior Olympics
LIVE RESULTS