Lake County Girls 2015

RaceTab 3 by MileSplit Registered to: IPTT, Illinois Prep Top Timing

Lake County Girls Invitational – 04/30/2015
Lake Zurich HS, Lake Zurich, IL

Varsity Womens 3200 Meters
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Caitlin Shepard 11 Lake Zurich 11:18.66 2 10
2 Kortney Schardt 11 Lake Villa (Lakes) 11:21.42 2 8
3 Melissa Manetsch 9 Libertyville 11:27.49 2 6
4 Brett Chody 9 Lake Forest 11:35.17 2 4
5 Jessica Philipp 11 Lincolnshire (Steven 11:35.45 2 2
6 Aileen Hull 9 Mundelein (Carmel) 11:43.05 2 1
7 Marni Pine 11 Highland Park 12:02.91 2
8 Margaret Girmscheid 10 Grayslake (Central) 12:03.33 2
9 Rachael Temple 10 Fox Lake (Grant) 12:05.38 2
10 Julide Ozmeral 12 Lincolnshire (Steven 12:06.69 2
11 Audrey Paglia 10 Libertyville 12:08.19 2
12 Laura McNair 12 Lake Zurich 12:09.83 2
13 Abbey Osborn 12 Deerfield 12:20.31 2
14 Ashley Espinosa 12 Lake Villa (Lakes) 12:36.42 2
15 Taylor Weiss 12 Warren Township 12:42.89 1
16 Shannon Skeoch 11 Vernon Hills 12:50.90 1
17 Kelsey Schmidt 11 Lake Forest 12:54.12 2
18 Michelle Klimt 12 Warren Township 12:55.59 1
19 Lily Hanig 12 Highland Park 13:02.04 1
20 Karyn Abrego 10 Zion (Z.-Benton) 13:03.45 1
21 Sydney Grace 10 Mundelein 13:04.03 2
22 Camryn Gunn 9 Grayslake (North) 13:18.60 1
23 Shea Collins 12 Mundelein (Carmel) 13:23.85 1
24 Rosalind Searle 10 Grayslake (Central) 13:32.28 1
25 Mackenzie Renihan -4 Vernon Hills 13:46.61 1
26 Meagan Jones 12 Fox Lake (Grant) 14:19.81 1
27 Shayla Fitzgerald 10 Zion (Z.-Benton) 14:30.41 1
28 Monserrat Segura 12 Waukegan 14:38.87 1
DNS Rosario Martinez 12 Waukegan NT 1
DNS Claire Bullington 10 Mundelein NT 1
DNS Amanda Steiner 9 Grayslake (North) NT 1

WHEELCHAIR Womens 100 Meters
=======================================================================
Name Yr Team Time Wind Pts
———————————————————————–
1 Ana Kohout 10 Lake Forest 24.68 1.00 10
DNS Starzek Jen 9 Grayslake (Central) NT 1.00

Varsity Womens 4×800 Relay
============================================================
Team Time Pts
————————————————————
1 Lake Forest A 9:40.77 10
1) Callie Schmidt 2) Emma Milburn
3) Elise Wong 4) Etta Eckerstrom
5) Katie Condon
2 Fox Lake (Grant) A 9:48.19 8
1) Kaleigh Bauer 2) Madison Romig
3) Brooke Drabek 4) Lauren Troemel
3 Libertyville A 10:00.49 6
1) Kristi Delprato 2) Jenna Ocheltree
3) Gabby Basler 4) Avryl Johnson
4 Lincolnshire (Stevenson) A 10:10.64 4
1) Natalie Sparreo 2) Abby Pucek
3) Claire Sullivan 4) Eliza Sullivan
5) Gabriella Jagielo
5 Vernon Hills A 10:14.91 2
1) Samantha Hershman 2) Lauren Kim
3) Natalie Miller 4) Lauren Katz
6 Lake Zurich A 10:18.16 1
1) Ruthie Rosenkranz 2) Jemma Kim
3) Kirstie Houghton 4) Jessica Houghton
7 Highland Park A 10:19.02
1) Veronica Kriss 2) Sydney Levenfeld
3) Charlotte Nawor 4) Allie Weiss
8 Warren Township A 10:29.27
1) Elizabeth Abundes 2) Jessica DePalma
3) Alejandra Saravia 4) Sammi Nixon
9 Waukegan A 10:50.02
1) Jenny Olayo 2) Brenda Martinez
3) Maria Garcia 4) Rosario Martinez
5) Josie Blake 6) Jocelyn Olayo
7) Nelly Arellano
10 Mundelein A 10:54.60
1) Victoria Willman 2) Kalli Majewski
3) Lyliana Chavez 4) Sarah Ouimet
11 Lake Villa (Lakes) A 10:56.27
1) Nicole Towne 2) Michelle Cousineau
3) Alyssa Stromsland 4) Kalie Molczan
5) Citlalli Trujillo
12 Mundelein (Carmel) A 11:01.86
1) Alycia Zimmerman 2) Jaclyn Psenka
3) Alyssa Zamora 4) Olivia Speer
13 Grayslake (Central) A 11:03.19
1) Yazmin Lomas 2) Hannah Groenke
3) Angela Clapp 4) Hope Caliendo
14 Zion (Z.-Benton) A 11:24.51
1) Holly Rittenhouse 2) Jocelyn Barajas
3) Lainey Sears 4) Anavinla Beck
15 Round Lake A 12:20.97
1) Vicky Villa 2) Lluvia Chavarria
3) Jessica Cuna 4) Michelle Guerrero
5) Olinpia Cruz 6) Daniella Zavala
7) Yeni Aguirre 8) Ruby Cordova
DNS Grayslake (North) A NT
1) Valerie Zamora 2) Amanda Steiner
3) Camryn Gunn 4) Jackie Garza
5) Taylor Johnston 6) Ameilia Robinson

WHEELCHAIR Women 200 Meter Dash
=======================================================================
Name Yr Team Time Wind Pts
———————————————————————–
1 Ana Kohout 10 Lake Forest 48.10 0.00 10

Varsity Womens 4×100 Relay
===============================================================
Team Time H# Pts
—————————————————————
1 Fox Lake (Grant) A 50.99 3 10
1) Delaney Basala 2) Morgan Race
3) Emily Boyd 4) Ariyona Wallace
2 Lincolnshire (Stevenson) A 51.32 3 8
1) Juhi Jhaveri 2) Megan Toni
3) Janine Fajardo 4) Borchueh Wu
5) Lily Marks
3 Waukegan A 51.83 3 6
1) Cheyenne White 2) Paige Christian
3) Tyanna Jones 4) A’ysha Callahan
5) Breanna Stallworth 6) Tasheena Kerney
7) Clara Freeman
4 Lake Villa (Lakes) A 52.41 3 4
1) Erica Terry 2) Toyin Jackson
3) Samantha Counts 4) Taylor Tilmon
5) Shannon Hurlbut
5 Mundelein (Carmel) A 52.66 3 2
1) Isabella Smith 2) Nissiya Adjei
3) Emily Silge 4) Grace Duffy
6 Vernon Hills A 52.67 3 1
1) Kiara Schuh 2) Christine Tsai
3) Molly Wasserberg 4) Emily Carido
7 Grayslake (Central) A 52.71 3
1) Kaitlyn Coonan 2) Alexis Remshak
3) Lian Boucek 4) Maddie Jacobs
8 Lake Forest A 53.07 2
1) Christina Alghini 2) Ana Curry
3) Kamila Obrzut 4) Anna Platt
5) Isabel Murphy
9 Highland Park A 53.32 2
1) Zoey Melinger 2) Grace Rhoades
3) Amy Rogin 4) Emiliy Shimanovsky
10 Zion (Z.-Benton) A 53.44 2
1) Liana Baldwin 2) Alexis Becton
3) Alicia Taylor 4) Kershayla Barnett
11 Lake Zurich A 53.63 2
1) Alexa Ocampo 2) Madison Bridges
3) Rachel Kerrigan 4) Bella Murin
12 Libertyville A 53.72 2
1) Lily Moore 2) Molly Goebel
3) Delia Eppel 4) Jasmine Turner
13 Grayslake (North) A 53.84 2
1) Allie O’Connell 2) Megan Reinhart
3) Ameilia Robinson 4) Valerie Zamora
5) Sierra Herrington 6) Kendall Buchman
14 Deerfield A 54.25 1
1) Mia Scornavacco 2) Emma Dumonthier
3) Leah Shulman 4) Hannah Swill
15 Warren Township A 55.46 3
1) Autumn Santos 2) Brynn Santos
3) Becky Haight 4) Kiara Mabien
DQ Mundelein A 55.68 1
1) Stephanie Reyes 2) Bree Park
3) Stacie Ko 4) A’Mauri Thomas
DNS Round Lake A NT 1
1) Alondra Alvarez 2) Noemi Powell
3) Allie Ramerez 4) Alesia Jidmar
5) Asayah Brown 6) Miya Johnson
7) Jennifer Gonzalez 8) Emily Lipp

Varsity Womens 100m Hurdles
==========================================================================
Name Yr Team Time Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Allie O’Connell 11 Grayslake (North) 15.40 -0.60 4 10
2 Jordyn Bunning 9 Vernon Hills 16.01 -0.60 4 8
3 Olivia Vallone 10 Lake Forest 16.02 -0.60 4 6
4 Alyssa Morello 10 Lake Zurich 16.03 -0.60 4 4
5 Janine Fajardo 11 Lincolnshire (Steven 16.29 -0.60 4 2
6 Bianca Oviedo 12 Highland Park 16.92 -0.60 4 1
7 Megan Toni 12 Lincolnshire (Steven 16.94 -0.10 3
8 Alexa Ocampo 11 Lake Zurich 17.05 -0.60 4
9 Kelly Douglas -4 Libertyville 17.24 -0.10 3
10 Shealyn Robinson 10 Fox Lake (Grant) 17.34 -0.10 3
11 Roxanne Temple 9 Fox Lake (Grant) 17.66 -0.10 3
12 Katie Stanczykiewicz 12 Mundelein 17.78 -0.60 4
13 Kristine Zengeler 12 Lake Forest Academy 17.81 -0.10 3
14 Cecilia (Cece) Boles 12 Lake Forest Academy 18.20 0.00 2
15 Emi Gorman 9 Libertyville 18.27 0.00 2
16 Jordan Martin 10 Warren Township 18.47 0.00 2
17 Rachel Gordon 12 Deerfield 18.56 -0.10 3
18 Rachel Hendon 10 Warren Township 18.69 -0.10 3
19 Jordan Meciej 10 Grayslake (Central) 19.01 0.00 2
20 Anna Kerf 11 Lake Forest 19.03 -0.10 3
21 Megan Reinhart 11 Grayslake (North) 19.13 0.00 2
22 Maddy Motzel 9 Mundelein (Carmel) 19.19 0.00 2
23 Sasha Williams 10 Waukegan 19.45 -0.50 1
24 Ari Pratt 10 Round Lake 19.47 -0.50 1
25 Hannah Ginn 12 Deerfield 19.58 0.00 2
26 Tyanna Jones 10 Waukegan 19.69 -0.50 1
27 Kalli Majewski 10 Mundelein 19.73 -0.50 1
28 Madison Knobloch 12 Highland Park 19.79 0.00 2
29 Hannah Norberg 11 Grayslake (Central) 20.15 -0.50 1
SCR Jackie Scmidt 11 Round Lake NT -0.50 1
SCR Olivia Armango 9 Mundelein (Carmel) NT -0.50 1

Varsity Womens 100 Meters
==========================================================================
Name Yr Team Time Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Brittny Ellis 12 Warren Township 12.14 0.80 5 10
2 Autumn Santos 12 Warren Township 12.39 0.80 5 8
3 Kiera Thorpe 12 Highland Park 12.44 0.80 5 6
4 Delaney Basala 11 Fox Lake (Grant) 12.68 0.80 5 4
5 Lily Marks 11 Lincolnshire (Steven 12.76 0.80 5 2
6 Ariyona Wallace 9 Fox Lake (Grant) 12.89 0.80 5 1
7 Cheyenne White 12 Waukegan 12.91 0.10 4
8 Taylor Tilmon 9 Lake Villa (Lakes) 12.94 0.80 5
9 Sophie Lackner 10 Deerfield 13.07 0.10 4
10 Theresa (Tessy) Onwuk 11 Lake Forest Academy 13.11 0.10 4
11 Gemma Chavez 9 Mundelein 13.23 0.40 3
12 Nissiya Adjei 12 Mundelein (Carmel) 13.24 0.80 5
13 Ana Curry 9 Lake Forest 13.31 0.40 3
14 Jazyman Foster 11 Grayslake (Central) 13.42 0.40 3
15 Molly Goebel 9 Libertyville 13.49 0.40 3
16 Kristina Boroweic 11 Libertyville 13.50 0.10 4
17 Marianna Smith 12 Mundelein (Carmel) 13.51 0.10 4 .504
18 Juhi Jhaveri 10 Lincolnshire (Steven 13.51 0.10 4 .505
19 Zoey Melinger 11 Highland Park 13.57 0.40 3 .570
19 Toyin Jackson 10 Lake Villa (Lakes) 13.57 0.10 4 .570
21 Kamila Obrzut 9 Lake Forest 13.63 0.10 4
22 Emily Carido 10 Vernon Hills 13.78 0.40 3
23 Clara Freeman 11 Waukegan 13.79 0.40 3
24 Krystyna Marynevytch 9 Grayslake (Central) 14.07 0.40 2
25 Tara Moyers 9 Vernon Hills 14.10 0.40 2
26 Allie Ramerez 9 Round Lake 14.36 -0.70 1
27 Keyanni Burks 10 Zion (Z.-Benton) 14.41 -0.70 1
28 Hannah Swill 10 Deerfield 14.52 0.40 2
29 Valeria Diaz 10 Grayslake (North) 14.89 0.40 2
30 Valerie Zamora 11 Grayslake (North) 14.90 0.40 2
SCR Noemi Powell 11 Round Lake NT -0.70 1
SCR Kennedy Worrell 12 Zion (Z.-Benton) NT 0.40 2
SCR Stephanie Reyes 11 Mundelein NT 0.40 3

WHEELCHAIR Womens 800 Meters
=================================================================
Name Yr Team Time Pts
—————————————————————–
1 Ana Kohout 10 Lake Forest 3:54.32 10

Varsity Womens 800 Meters
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Danielle Griesbaum 12 Lake Villa (Lakes) 2:17.99 2 10
2 Isabelle Sparreo 9 Lincolnshire (Steven 2:20.27 2 8
3 Avryl Johnson -4 Libertyville 2:20.93 2 6
4 Brooke Drabek 10 Fox Lake (Grant) 2:23.05 2 4
5 Lauren Katz 9 Vernon Hills 2:23.90 2 2
6 Emily Jahn 11 Warren Township 2:25.82 2 1
7 Etta Eckerstrom 12 Lake Forest 2:26.35 2
8 Natalie Sparreo 9 Lincolnshire (Steven 2:26.70 2
9 Becky Haight 12 Warren Township 2:27.46 2
10 Lauren Kim 12 Vernon Hills 2:27.71 2
11 Umaiyal Sridas 11 Grayslake (Central) 2:29.51 1
12 Sarah Pirih 11 Libertyville 2:31.77 1
13 Ashley Parola 12 Mundelein 2:32.30 2
14 Callie Schmidt 11 Lake Forest 2:33.41 2
15 Nicole Towne 12 Lake Villa (Lakes) 2:33.48 2
16 Kalli Morozin 12 Mundelein (Carmel) 2:33.98 1
17 Josie Blake 10 Waukegan 2:34.55 2
18 Ruthie Rosenkranz 12 Lake Zurich 2:35.57 1
19 Valerie Zamora 11 Grayslake (North) 2:36.40 1
20 Kirstie Houghton 12 Lake Zurich 2:36.66 2
21 Jackie Garza 10 Grayslake (North) 2:40.22 1
22 Riley Felicicchia 12 Mundelein (Carmel) 2:41.15 1
23 Vicky Villa 12 Round Lake 2:41.56 1
24 Sydney Levenfeld 12 Highland Park 2:41.79 1
25 Kaleigh Bauer 12 Fox Lake (Grant) 2:43.31 2
26 Victoria Willman 10 Mundelein 2:44.76 1
27 Yazmin Lomas 12 Grayslake (Central) 2:45.20 1
28 Katie Hull 12 Highland Park 2:46.23 1
29 Jocelyn Olayo 9 Waukegan 2:48.31 1
30 Lissette Nava 12 Zion (Z.-Benton) 2:50.66 1
31 Jocelyn Barajas 10 Zion (Z.-Benton) 2:55.31 1
SCR Yeni Aguirre 9 Round Lake NT 1

Varsity Womens 4×200 Relay
===============================================================
Team Time H# Pts
—————————————————————
1 Zion (Z.-Benton) A 1:49.47 3 10
1) Alicia Taylor 2) Alexis Becton
3) Liana Baldwin 4) Kershayla Barnett
2 Warren Township A 1:49.56 3 8
1) Brynn Santos 2) Jasmine Ward
3) Shannon D’Souza 4) Carlynn Scott
3 Fox Lake (Grant) A 1:51.58 3 6
1) Lauren Lane 2) Morgan Race
3) Emily Boyd 4) Ariyona Wallace
4 Vernon Hills A 1:52.30 2 4
1) Kiara Schuh 2) Christine Tsai
3) Molly Wasserberg 4) Emily Carido
5 Lake Forest A 1:52.69 3 2
1) Kathryn Bertram 2) Christina Alghini
3) Estee Curry 4) Claire Gilmore
5) Anna Bazell 6) Isabel Murphy
6 Lincolnshire (Stevenson) A 1:52.75 3 1
1) Borchueh Wu 2) Bianca Ji
3) Ashley Chai 4) Juhi Jhaveri
5) Lily Marks
7 Mundelein A 1:53.10 3
1) Katie Stanczykiewicz 2) Lauren Owens
3) Megan Schlebecker 4) Haley Zwiefka
8 Libertyville A 1:53.49 2
1) Lily Moore 2) Molly Goebel
3) Niya Mitchell 4) Jasmine Turner
9 Grayslake (Central) A 1:53.64 2
1) Alexis Remshak 2) Krystyna Marynevytch
3) Lian Boucek 4) Maddie Jacobs
10 Mundelein (Carmel) A 1:53.93 2
1) Isabella Smith 2) Nissiya Adjei
3) Emily Silge 4) Valerie Jarencio
11 Waukegan A 1:54.24 1
1) Paige Christian 2) Tyanna Jones
3) A’ysha Callahan 4) Breanna Stallworth
5) Clara Freeman 6) Angelique Robinson
12 Lake Villa (Lakes) A 1:54.43 3
1) Danielle Griesbaum 2) Shannon Taylor
3) Samantha Counts 4) Taylor Tilmon
5) Shannon Hurlbut
13 Lake Zurich A 1:54.87 2
1) Alexa Ocampo 2) Rachel Kerrigan
3) Bella Murin 4) Alyssa Morello
14 Highland Park A 1:54.89 2
1) Amy Greenberger 2) Sydney Janitschke
3) Grace Rhoades 4) Zoey Melinger
15 Deerfield A 1:56.01 3
1) Rachel Gordon 2) Caitlyn Anonuevo
3) Leah Shulman 4) Kat Buck
16 Round Lake A 1:59.81 1
1) Alondra Alvarez 2) Nalleli Davalos
3) Noemi Powell 4) Allie Ramerez
5) Asayah Brown 6) Jackie Scmidt
7) Miya Johnson 8) Jennifer Gonzalez
9) Emily Lipp
17 Grayslake (North) A 2:02.54 1
1) Kennedy Krieg 2) Jackie Garza
3) Katie Calta 4) Valeria Diaz
5) Christine Eaton 6) Sierra Herrington
7) Brittany Hansen

WHEELCHAIR Womens 400 Meters
=================================================================
Name Yr Team Time Pts
—————————————————————–
1 Ana Kohout 10 Lake Forest 1:46.28 10

Varsity Womens 400 Meters
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Brittny Ellis 12 Warren Township 56.66 5 10
2 Delaney Basala 11 Fox Lake (Grant) 58.36 5 8
3 Kiera Thorpe 12 Highland Park 59.58 5 6
4 Sara O’Malley 11 Grayslake (Central) 1:01.10 5 4
5 Kenzie Horberg 11 Highland Park 1:02.03 5 2
6 Olivia Serb 11 Libertyville 1:02.67 4 1
7 Grace Bentley 9 Lake Forest 1:03.48 4
8 Kathryn Bertram 12 Lake Forest 1:03.58 5
9 Julia Yerger 12 Lake Forest Academy 1:04.07 4
10 Kendall Buchman 11 Grayslake (North) 1:04.10 4
11 Eliza Sullivan 10 Lincolnshire (Steven 1:04.53 4
12 Sami Campbell 10 Libertyville 1:05.20 3
13 Katie Pardun 9 Lake Zurich 1:05.24 4
14 Nicole Pinter 9 Vernon Hills 1:05.74 3
15 Jessica Villa 9 Fox Lake (Grant) 1:06.00 3
16 Jaclyn Psenka 10 Mundelein (Carmel) 1:06.86 2
17 Nikol Safranova 10 Lincolnshire (Steven 1:07.21 3
18 Tyanna Jones 10 Waukegan 1:07.71 3
19 Samantha Hershman 12 Vernon Hills 1:07.81 4
20 Anna Markey 9 Lake Forest Academy 1:08.02 2
21 Kendall Cox 10 Lake Zurich 1:08.24 3
22 Ania Barnes 9 Grayslake (Central) 1:08.42 2
23 Danielle Amato 10 Mundelein (Carmel) 1:08.45 2
24 Jackie Garza 10 Grayslake (North) 1:08.78 2
25 Lizeth Rogel 10 Round Lake 1:10.19 2
26 Jayla Green 10 Zion (Z.-Benton) 1:10.33 1
27 Lauren Rausch 11 Lake Villa (Lakes) 1:10.57 5
28 Kelsey Toland 12 Mundelein 1:10.68 1
29 Jennifer Gonzalez 9 Round Lake 1:10.73 1
30 Desiree Smith 11 Zion (Z.-Benton) 1:11.74 2
31 Chandler Doerre 9 Lake Villa (Lakes) 1:14.18 3
SCR Tyanna Jones 10 Waukegan NT 3
SCR Kendall Cox 10 Lake Zurich NT 3
SCR Gemma Chavez 9 Mundelein NT 3
SCR Sami Campbell 10 Libertyville NT 3
SCR Jessica Villa 9 Fox Lake (Grant) NT 3
SCR Nicole Pinter 9 Vernon Hills NT 3
SCR Nikol Safranova 10 Lincolnshire (Steven NT 3
SCR Chandler Doerre 9 Lake Villa (Lakes) NT 3
DNS Josie Blake 10 Waukegan NT 4
DNS Kiara Mabien 10 Warren Township NT 5
DNS Gemma Chavez 9 Mundelein NT 3

Varsity Womens 300m Hurdles
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Alexa Schmitt 11 Grayslake (Central) 47.36 5 10
2 Erica Terry 12 Lake Villa (Lakes) 48.68 5 8
3 Roxanne Temple 9 Fox Lake (Grant) 49.02 5 6
4 Allie O’Connell 11 Grayslake (North) 49.06 4 4 .60
4 Michela Emmerich 11 Deerfield 49.06 5 3 .60
6 Lauren Troemel 10 Fox Lake (Grant) 49.71 4 1
7 Hannah Gustafson 12 Mundelein 49.92 5
8 Makenzie Bridges 10 Lake Zurich 50.26 4
9 Ameilia Robinson 11 Grayslake (North) 50.39 4
10 Olivia Vallone 10 Lake Forest 51.08 4
11 Amy Rogin 11 Highland Park 51.34 4
12 Bianca Oviedo 12 Highland Park 52.35 3
13 Megan Toni 12 Lincolnshire (Steven 52.55 4
14 Kelly Douglas -4 Libertyville 53.18 4
15 Hannah Ginn 12 Deerfield 53.36 3
16 Cecilia (Cece) Boles 12 Lake Forest Academy 53.54 2
17 Emma Kosowski 9 Libertyville 54.16 3
18 Madison Bridges 10 Lake Zurich 54.22 5
19 Anna Kerf 11 Lake Forest 54.35 2
20 Madeleine Pye 12 Lake Forest Academy 54.89 2
21 Jordan Martin 10 Warren Township 55.02 3
22 Melanie Rogers 12 Vernon Hills 55.78 2
23 Maddy Motzel 9 Mundelein (Carmel) 55.86 2
24 Jordan Meciej 10 Grayslake (Central) 57.60 2
25 Alexis Barajas 11 Round Lake 58.17 1
26 Asayah Brown 10 Round Lake 59.42 1
27 Citlalli Trujillo 10 Lake Villa (Lakes) 1:01.65 3
28 Kania Bone 10 Waukegan 1:02.91 2
DNS Olivia Armango 9 Mundelein (Carmel) NT 2
DNS Charlotte Langbo 11 Lincolnshire (Steven NT 3
DNS Bree Park 9 Mundelein NT 3
DNS Sasha Williams 10 Waukegan NT 3 3*
DNS D’Meya Griffin 12 Warren Township NT 5
DNS Jordyn Bunning 9 Vernon Hills NT 5

Varsity Womens 1600 Meters
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Charlotte Nawor 11 Highland Park 5:04.26 2 10
2 Isabelle Sparreo 9 Lincolnshire (Steven 5:08.48 2 8
3 Madison Romig 11 Fox Lake (Grant) 5:09.28 2 6
4 Emma Milburn 9 Lake Forest 5:13.25 2 4
5 Vivian Overbeck 11 Vernon Hills 5:14.43 2 2
6 Katie Condon 11 Lake Forest 5:23.53 2 1
7 Melissa Manetsch 9 Libertyville 5:28.55 2
8 Marissa Richards 10 Mundelein 5:29.37 2
9 Aileen Hull 9 Mundelein (Carmel) 5:30.48 2
10 Nicole Syverson 12 Lake Zurich 5:30.88 2
11 Emily Jahn 11 Warren Township 5:32.22 2
12 Kelly Ledinsky 9 Lake Zurich 5:35.10 2
13 Lauren Laughlin 9 Mundelein (Carmel) 5:39.71 1
14 Sydney Pacernick 10 Lincolnshire (Steven 5:40.53 1
15 Kristi Delprato 12 Libertyville 5:42.86 2
16 Kortney Schardt 11 Lake Villa (Lakes) 5:43.19 2
17 Elisabeth Aho 9 Grayslake (Central) 5:45.40 1
18 Kata Dague 12 Fox Lake (Grant) 5:45.74 1
19 Elizabeth Abundes 10 Warren Township 5:46.01 1
20 Rachel Powers 11 Highland Park 5:46.30 1
21 Riley Acthemeier 10 Grayslake (Central) 5:50.32 1
22 Ashley Espinosa 12 Lake Villa (Lakes) 5:54.34 2
23 Lluvia Chavarria 12 Round Lake 5:54.81 2
24 Rosario Martinez 12 Waukegan 5:58.48 1
25 Kelsey Loar 12 Mundelein 6:00.90 1
26 Maddie Powder 10 Vernon Hills 6:03.83 1
27 Lainey Sears 10 Zion (Z.-Benton) 6:08.22 1
28 Camryn Gunn 9 Grayslake (North) 6:15.18 1
29 Sarah Holbert 12 Round Lake 6:28.14 1
30 Monserrat Segura 12 Waukegan 6:39.90 1
31 Melanie Pelli 11 Zion (Z.-Benton) 6:54.13 1
DNS Amanda Steiner 9 Grayslake (North) NT 1

Varsity Womens 200 Meters
==========================================================================
Name Yr Team Time Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Brittny Ellis 12 Warren Township 24.85 0.00 5 10
2 Autumn Santos 12 Warren Township 26.06 0.00 5 8
3 Maddie Jacobs 11 Grayslake (Central) 26.79 0.00 5 6
4 Kershayla Barnett 11 Zion (Z.-Benton) 26.92 0.00 5 4
5 Theresa (Tessy) Onwuk 11 Lake Forest Academy 26.99 0.00 5 2
6 Ariyona Wallace 9 Fox Lake (Grant) 27.00 0.00 4 1
7 Sophie Lackner 10 Deerfield 27.17 0.00 5
8 Alexis Becton 12 Zion (Z.-Benton) 27.67 0.00 5
9 Borchueh Wu 12 Lincolnshire (Steven 27.82 0.00 4
10 Estee Curry 11 Lake Forest 27.92 0.00 3
11 Ameilia Robinson 11 Grayslake (North) 27.96 0.00 3
12 Paige Christian 11 Waukegan 28.46 0.00 3
13 Haley Zwiefka 12 Mundelein 28.68 0.00 4
14 Lauren Cheslog 11 Mundelein (Carmel) 28.73 0.00 2
15 Ashley Chai 12 Lincolnshire (Steven 28.89 0.00 3 .890
15 Kaitlyn Coonan 9 Grayslake (Central) 28.89 0.00 4 .890
17 Haley Eder 9 Lake Zurich 28.97 0.00 3
18 A’ysha Callahan 10 Waukegan 28.98 0.00 2
19 Kendall Buchman 11 Grayslake (North) 29.00 0.00 1
20 Kristina Boroweic 11 Libertyville 29.12 0.00 2
21 Grace Rhoades 11 Highland Park 29.13 0.00 3
22 Kristine Zengeler 12 Lake Forest Academy 29.14 0.00 2
23 Sydney Janitschke 12 Highland Park 29.30 0.00 2
24 Karleigh Bolton 9 Fox Lake (Grant) 29.80 0.00 3
25 Grace Duffy 11 Mundelein (Carmel) 29.84 0.00 4
26 Brooke Beitzel 12 Vernon Hills 29.87 0.00 2
27 Delia Eppel 10 Libertyville 30.08 0.00 2
28 Shannon Taylor 10 Lake Villa (Lakes) 30.45 0.00 2
29 Miya Johnson 11 Round Lake 30.90 0.00 1
30 Emily Lipp 9 Round Lake 31.12 0.00 1
31 Alison Kolosick 10 Mundelein 31.19 0.00 1
DNS Isabel Murphy 9 Lake Forest NT 0.00 3
DNS Bella Murin 11 Lake Zurich NT 0.00 4
DNS Samantha Counts 12 Lake Villa (Lakes) NT 0.00 5
DNS Molly Wasserberg 11 Vernon Hills NT 0.00 4
FS Michela Emmerich 11 Deerfield NT 0.00 4

Varsity Womens 4×400 Relay
===============================================================
Team Time H# Pts
—————————————————————
1 Fox Lake (Grant) A 4:06.87 3 10
1) Delaney Basala 2) Brooke Drabek
3) Lauren Troemel 4) Roxanne Temple
2 Warren Township A 4:09.04 3 8
1) D’Meya Griffin 2) Brynn Santos
3) Becky Haight 4) Kiara Mabien
3 Highland Park A 4:09.96 3 6
1) Amy Rogin 2) Emiliy Shimanovsky
3) Kenzie Horberg 4) Kiera Thorpe
4 Grayslake (Central) A 4:10.33 3 4
1) Umaiyal Sridas 2) Sarah Ishamuddin
3) Alexa Schmitt 4) Sara O’Malley
5 Vernon Hills A 4:10.77 3 2
1) Kiara Schuh 2) Molly Wasserberg
3) Lauren Katz 4) Jordyn Bunning
6 Libertyville A 4:14.85 2 1
1) Lily Moore 2) Olivia Serb
3) Molly Goebel 4) Avryl Johnson
7 Lake Villa (Lakes) A 4:16.13 3
1) Danielle Griesbaum 2) Erica Terry
3) Kortney Schardt 4) Lauren Rausch
5) Shannon Hurlbut
8 Lake Forest A 4:17.60 3
1) Katie Condon 2) Elise Wong
3) Grace Bentley 4) Anna Bazell
5) Alia Alsikafi 6) Kathryn Bertram
9 Mundelein (Carmel) A 4:19.14 2
1) Grace Duffy 2) Kalli Morozin
3) Riley Felicicchia 4) Emily Silge
10 Mundelein A 4:19.40 2
1) Hannah Gustafson 2) Lauren Owens
3) Megan Schlebecker 4) Ashley Parola
11 Lincolnshire (Stevenson) A 4:22.74 2
1) Isabelle Sparreo 2) Nikol Safranova
3) Megan Toni 4) Claire Sullivan
5) Janine Fajardo
12 Deerfield A 4:23.29 2
1) Rachel Gordon 2) Caitlyn Anonuevo
3) Emma Dumonthier 4) Kat Buck
13 Waukegan A 4:25.00 2
1) Jenny Olayo 2) Paige Christian
3) Tyanna Jones 4) Breanna Stallworth
5) Josie Blake 6) Jocelyn Olayo
7) Sasha Williams
14 Zion (Z.-Benton) A 4:31.38 1
1) Jayla Green 2) Holly Rittenhouse
3) Liana Baldwin 4) Desiree Smith
5) Alicia Taylor
15 Grayslake (North) A 4:35.15 2
1) Megan Reinhart 2) Ameilia Robinson
3) Jackie Garza 4) Valerie Zamora
5) Taylor Johnston 6) Valeria Diaz
7) Kendall Buchman
16 Lake Forest Academy A 4:43.47 1
1) Julia Yerger 2) Cecilia (Cece) Boles
3) Anna Markey 4) Kristine Zengeler
17 Round Lake A 4:46.89 1
1) Vicky Villa 2) Lluvia Chavarria
3) Lizeth Rogel 4) Maria Zadina
5) Olinpia Cruz 6) Yeni Aguirre
7) Jennifer Gonzalez
DNF Lake Zurich A NT 3
1) Madison Bridges 2) Kim Souther
3) Makenzie Bridges 4) Alyssa Morello

Varsity Womens Triple Jump
==========================================================================
Name Yr Team Mark Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Kiera Thorpe 12 Highland Park 35-02.50 NWI 2 10
2 Charlotte Langbo 11 Lincolnshire (Steven 35-00.25 NWI 2 8
3 Cheyenne White 12 Waukegan 34-11.50 NWI 2 6
4 Michela Emmerich 11 Deerfield 34-06.00 NWI 2 4
5 Anika Boyd 11 Lake Forest 32-09.50 NWI 2 2
6 Jazyman Foster 11 Grayslake (Central) 32-09.00 NWI 2 1
7 Sarah Ishamuddin 10 Grayslake (Central) 32-01.00 NWI 2
7 Toyin Jackson 10 Lake Villa (Lakes) 32-01.00 NWI 2
9 Megan Reinhart 11 Grayslake (North) 31-09.00 NWI 2
10 Kennedy Worrell 12 Zion (Z.-Benton) 31-07.50 NWI 1
10 Shannon D’Souza 12 Warren Township 31-07.50 NWI 2
12 Sophie Lackner 10 Deerfield 31-05.50 NWI 2
13 Hannah Harrison 9 Warren Township 31-02.00 NWI 2
14 Sasha Williams 10 Waukegan 30-11.00 NWI 2
15 Erica Terry 12 Lake Villa (Lakes) 30-10.00 NWI 1
16 Rakya Phillips 9 Fox Lake (Grant) 30-09.00 NWI 1
16 Avery Spitz 11 Highland Park 30-09.00 NWI 2
18 Abbie Gorman 12 Libertyville 30-06.50 NWI 1
18 Megan O’Toole 11 Mundelein (Carmel) 30-06.50 NWI 2
20 Annabelle Capstick 10 Lake Forest 30-04.00 NWI 1
21 Georgia Rinda 12 Fox Lake (Grant) 30-00.50 NWI 2
22 Katelyn Baltimore 10 Zion (Z.-Benton) 29-09.00 NWI 1
23 kATIE sMITH 12 Mundelein (Carmel) 29-08.50 NWI 2
24 Ali Young 10 Libertyville 28-05.00 NWI 1
24 Allie Ramerez 9 Round Lake 28-05.00 NWI 1
26 Vada Murray 10 Lake Zurich 28-02.00 NWI 1
27 Katie Calta 10 Grayslake (North) 28-01.75 NWI 1
28 Megan Toni 12 Lincolnshire (Steven 27-10.00 NWI 1
29 Emma McCabe 9 Lake Zurich 27-05.00 NWI 1
30 Stacie Ko 10 Mundelein 27-04.50 NWI 1
31 Carly Bonczkowski 10 Mundelein 27-03.50 NWI 1
32 Athina Herrera 9 Vernon Hills 25-10.25 NWI 1
33 Rachel Jacobson 9 Vernon Hills 25-09.75 NWI 1
DNS Karisma Chhabria 12 Lake Forest Academy ND 1
DNS Nalleli Davalos 11 Round Lake ND 1
DNS Theresa (Tessy) Onwuk 11 Lake Forest Academy ND 2

Varsity Womens Long Jump
==========================================================================
Name Yr Team Mark Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Cheyenne White 12 Waukegan 17-11.00 NWI 2 10
2 Alexa Schmitt 11 Grayslake (Central) 17-03.50 NWI 2 8
3 Theresa (Tessy) Onwuk 11 Lake Forest Academy 16-01.25 NWI 2 6
4 Charlotte Langbo 11 Lincolnshire (Steven 15-11.00 NWI 2 4
5 Georgia Rinda 12 Fox Lake (Grant) 15-08.00 NWI 2 2
6 Anika Boyd 11 Lake Forest 15-04.00 NWI 1 1
7 Bella Murin 11 Lake Zurich 15-01.50 NWI 2
8 Haley Zwiefka 12 Mundelein 14-09.00 NWI 2
9 Ashlynne Pomerich 10 Lake Forest 14-06.50 NWI 1
9 kATIE sMITH 12 Mundelein (Carmel) 14-06.50 NWI 2
11 Kenzie Horberg 11 Highland Park 14-06.00 NWI 2
12 Sophie Lackner 10 Deerfield 14-04.00 NWI 2
13 Alicia Taylor 11 Zion (Z.-Benton) 14-01.50 NWI 2
13 Megan O’Toole 11 Mundelein (Carmel) 14-01.50 NWI 2
15 Ananta Srivastava 9 Lake Forest Academy 13-11.25 NWI 1
16 Toyin Jackson 10 Lake Villa (Lakes) 13-11.00 NWI 2
16 Emily Carido 10 Vernon Hills 13-11.00 NWI 2
18 Morgan Williams 12 Fox Lake (Grant) 13-10.00 NWI 1
19 Megan Reinhart 11 Grayslake (North) 13-08.50 NWI 2
20 Emily Etienne 12 Lincolnshire (Steven 13-07.50 NWI 1
20 Kennedy Worrell 12 Zion (Z.-Benton) 13-07.50 NWI 1
22 Rachel Hendon 10 Warren Township 13-05.50 NWI 1
22 Kristie Skoby 11 Lake Zurich 13-05.50 NWI 2
24 Alesia Jidmar 9 Round Lake 13-05.00 NWI 1
25 Emiliy Shimanovsky 10 Highland Park 13-02.50 NWI 1
26 Megan Schlebecker 10 Mundelein 13-02.00 NWI 2
27 Carlynn Scott 11 Warren Township 12-11.50 NWI 2
28 Clara Freeman 11 Waukegan 12-11.00 NWI 1
29 Abbie Gorman 12 Libertyville 12-10.00 NWI 1
30 Grace Lieberman 10 Deerfield 12-09.25 NWI 1
31 Ria Sangsomwong 12 Libertyville 12-09.00 NWI 1
31 Danielle Sentz 12 Grayslake (Central) 12-09.00 NWI 1
33 Shannon Hurlbut 10 Lake Villa (Lakes) 12-07.50 NWI 1
34 Sierra Herrington 10 Grayslake (North) 12-05.50 NWI 1
35 Emily Lipp 9 Round Lake 12-00.00 NWI 1
DNS Jackie Krutsch 9 Vernon Hills ND 1

Varsity Womens High Jump
====================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
——————————————————————–
1 Katie Stanczykiewicz 12 Mundelein 5-03.02 1 10
2 Diana Mzyk 12 Lake Forest 5-03.01 1 8
3 Alexa Schmitt 11 Grayslake (Central) 5-03.00 1 6
4 Danielle Griesbaum 12 Lake Villa (Lakes) 5-01.00 1 4
5 Kershayla Barnett 11 Zion (Z.-Benton) 4-11.02 1 1.5
5 Allie O’Connell 11 Grayslake (North) 4-11.02 1 1.5
7 Kesina Daley 9 Lincolnshire (Steven 4-11.01 1
8 Kaylen Dickson 9 Warren Township 4-11.00 1
9 Madison Knobloch 12 Highland Park 4-09.00 1
9 Kelly Waldvogel 11 Libertyville 4-09.00 1
9 Sabrina Linton 12 Deerfield 4-09.00 1
9 Hannah Ginn 12 Deerfield 4-09.00 1
9 Allie Schweinberg 10 Fox Lake (Grant) 4-09.00 1
9 Megane Beaupre 9 Warren Township 4-09.00 1
9 Abbie Gorman 12 Libertyville 4-09.00 2
16 Caitlin Pavlick 11 Lake Forest 4-07.00 2
16 Lauren Owens 11 Mundelein 4-07.00 2
16 Alesia Jidmar 9 Round Lake 4-07.00 2
16 Sarah Lehman 10 Highland Park 4-07.00 2
20 MacKenzie Weider 10 Lake Zurich 4-05.00 1
20 Kennedy Krieg 11 Grayslake (North) 4-05.00 1
20 Ania Barnes 9 Grayslake (Central) 4-05.00 1
23 Kania Bone 10 Waukegan 4-03.00 2
23 Rachel Jacobson 9 Vernon Hills 4-03.00 2
23 Katelyn Baltimore 10 Zion (Z.-Benton) 4-03.00 2
26 Tamerra Cowelle 10 Round Lake 4-01.00 2
26 Marie Pascual 9 Lincolnshire (Steven 4-01.00 2
26 Chandler Doerre 9 Lake Villa (Lakes) 4-01.00 2
DNS Kim Souther 11 Lake Zurich NH 1
DNS Marianna Smith 12 Mundelein (Carmel) NH 2
DNS kATIE sMITH 12 Mundelein (Carmel) NH 2
DNS Jackie Krutsch 9 Vernon Hills NH 2
NH Angelique Robinson 11 Waukegan NH 2

Varsity Womens Pole Vault
====================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
——————————————————————–
1 Katie Schroeder 11 Grayslake (Central) 12-00.00 1 10
2 Alyssa Morello 10 Lake Zurich 10-00.00 1 8
3 Maeve Tuley 11 Lake Villa (Lakes) 9-06.04 1 6
4 Lauren Rausch 11 Lake Villa (Lakes) 9-06.03 1 4
5 Abby Leafblad 12 Warren Township 9-06.02 1 2
6 Jordyn Bunning 9 Vernon Hills 9-06.00 1 1
7 Anika Boyd 11 Lake Forest 9-00.00 1
7 Jennifer Blake 11 Libertyville 9-00.00 1
7 Sabrina Hahnlien 12 Fox Lake (Grant) 9-00.00 1
7 Katelyn Lombardino 10 Fox Lake (Grant) 9-00.00 1
11 Sabrina Linton 12 Deerfield 8-00.00 1
11 Sierra Herrington 10 Grayslake (North) 8-00.00 1
11 Bianca Oviedo 12 Highland Park 8-00.00 2
11 Colleen Burns 11 Deerfield 8-00.00 2
11 Olivia Armango 9 Mundelein (Carmel) 8-00.00 2
16 Claire Newberger -4 Libertyville 7-06.00 1
16 Grace Singel 11 Lake Forest 7-06.00 2
16 Larissa Brown 11 Mundelein 7-06.00 2
16 Kennedy Krieg 11 Grayslake (North) 7-06.00 2
16 Jennifer Nayden 10 Mundelein 7-06.00 2
16 Regine Buenaobra 10 Warren Township 7-06.00 2
16 MJ Koza 10 Lake Zurich 7-06.00 2
16 Amy Greenberger 10 Highland Park 7-06.00 2
16 Abby Crombie 10 Waukegan 7-06.00 2
25 Paige Christian 11 Waukegan 7-00.00 2
26 Cassy Jensen 9 Mundelein (Carmel) 6-06.00 2

Varsity Womens Shot Put
====================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
——————————————————————–
1 Savannah Sledd 12 Highland Park 38-08.00 3 10
2 Abena Atuobi 10 Warren Township 37-09.50 3 8
3 Keely Knobbe 12 Warren Township 37-04.50 3 6
4 Kate McEnery 10 Fox Lake (Grant) 35-10.50 3 4
5 Raven Morris 11 Zion (Z.-Benton) 35-00.00 3 2
6 RACHEL BRICKMAN 11 Grayslake (Central) 34-11.00 3 1
7 Elizabeth Maldonado 9 Mundelein 32-10.00 2
8 Maddie Guiard 11 Libertyville 32-09.50 3
9 Kasey Firnbach 12 Vernon Hills 32-09.00 3
10 Jalah Morris 9 Zion (Z.-Benton) 32-08.00 3
11 Andriana Cyprian 12 Mundelein 32-05.00 3
12 Amy Atkinson 11 Lincolnshire (Steven 31-07.50 2
13 Becca Dorfman 12 Lake Zurich 31-04.00 2
14 Megan Gahart 12 Libertyville 31-00.00 2
15 Aderonke Jackson 12 Lake Villa (Lakes) 30-08.00 3
16 Perculiar (Perc) Adim 11 Lake Forest Academy 29-11.00 2
17 Mia Polisky 12 Vernon Hills 29-06.00 2
17 Kaitlyn Christiansen 12 Grayslake (North) 29-06.00 2
19 Ellie Sullivan 9 Highland Park 28-07.00 2
20 Claire Johnson 10 Deerfield 28-06.00 2
21 Madison Kilroy 9 Lake Villa (Lakes) 27-08.00 3
22 Bianca Ji 12 Lincolnshire (Steven 27-07.00 2
23 Rebecca Seldin 12 Deerfield 27-04.00 1
23 Yessenia Munoz 11 Round Lake 27-04.00 1
25 Demi Brown 11 Grayslake (Central) 26-06.00 2
26 Tiffany Cossman 11 Waukegan 26-04.00 1
27 Emily Bergmann 11 Lake Forest 25-10.00 2
28 Bridgett Skaronea 11 Lake Forest 25-04.00 1
29 Darianna Ortiz 9 Round Lake 24-03.00 1
30 Laura Zuk 9 Lake Zurich 24-02.00 1
31 Savanna Culhane 11 Grayslake (Central) 23-02.00 1
32 Angelique Robinson 11 Waukegan 22-08.00 1
33 Christine Eaton 10 Grayslake (North) 22-00.00 1
34 Liana Shallenberg 12 Lake Forest Academy 20-03.00 1
DNS Savanah Sinkovec 9 Mundelein (Carmel) ND 1
DNS Kendall Barbacovi 10 Mundelein (Carmel) ND 1

Varsity Womens Discus
====================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
——————————————————————–
1 Keely Knobbe 12 Warren Township 123-04 3 10
2 Abena Atuobi 10 Warren Township 117-11 3 8
3 Kylie Mueller 11 Fox Lake (Grant) 115-05 3 6
4 Megan Gahart 12 Libertyville 115-00 3 4
5 Alexuss Reed 12 Zion (Z.-Benton) 114-05 3 2
6 Savannah Sledd 12 Highland Park 111-03 3 1
7 Andriana Cyprian 12 Mundelein 109-08 3
8 RACHEL BRICKMAN 11 Grayslake (Central) 108-03 3
9 Emily Bergmann 11 Lake Forest 100-10 2
10 Kasey Firnbach 12 Vernon Hills 98-00 3
11 Becca Dorfman 12 Lake Zurich 93-06 3
12 Mara Dragin 11 Libertyville 93-04 2
13 Jalah Morris 9 Zion (Z.-Benton) 92-00 3
14 Madison Kilroy 9 Lake Villa (Lakes) 91-00 2
15 Diana Kowalski 12 Lincolnshire (Steven 89-08 2
16 Ellie Sullivan 9 Highland Park 89-04 2
17 Amy Atkinson 11 Lincolnshire (Steven 89-01 2
18 Aderonke Jackson 12 Lake Villa (Lakes) 86-10 2
19 Tiffany Cossman 11 Waukegan 84-04 1
20 Ashley Frazier 9 Round Lake 83-00 1
20 Perculiar (Perc) Adim 11 Lake Forest Academy 83-00 2
22 Kaitlyn Christiansen 12 Grayslake (North) 79-08 2
22 Rachel Rauchfuss 10 Lake Zurich 79-08 2
24 Mia Polisky 12 Vernon Hills 78-10 2
25 Darlice Bouzi 12 Mundelein 78-07 3
26 Vanessa Lopez 11 Waukegan 77-03 1
27 Rebecca Seldin 12 Deerfield 74-11 1
28 Fabiola Alsina-Fernan 11 Grayslake (Central) 73-00 2
29 Claire Johnson 10 Deerfield 66-04 1
30 Bridgett Skaronea 11 Lake Forest 64-08 1
31 Liana Shallenberg 12 Lake Forest Academy 64-00 1
32 Christine Eaton 10 Grayslake (North) 61-09 1
33 Julie Montero 9 Round Lake 61-06 1
34 Savanna Culhane 11 Grayslake (Central) 50-02 1
DNS Savanah Sinkovec 9 Mundelein (Carmel) ND 1
DNS Kendall Barbacovi 10 Mundelein (Carmel) ND 1

WHEELCHAIR Team Scores (4 Events Scored)
==========================================================================
Team Pts
————————————————————————–
1 Lake Forest 40
Varsity Team Scores (18 Events Scored)
==========================================================================
Team Pts
————————————————————————–
1 Warren Township 97
2 Fox Lake (Grant) 77
3 Highland Park 52
4 Grayslake (Central) 50
5 Lincolnshire (Stevenson) 47
6 Lake Villa (Lakes) 44
7 Lake Forest 38
8 Waukegan 25
9 Libertyville 24
10 Lake Zurich 23
11 Vernon Hills 22
12 Zion (Z.-Benton) 19.5
13 Grayslake (North) 15.5
14 Mundelein 10
15 Lake Forest Academy 8
16 Deerfield 7
17 Mundelein (Carmel) 3

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s