Mt Assisi 32214

Licensed to Lewis University                              HY-TEK's Meet Manager
                 2014 Mt Assisi fast times invite - 3/20/2014                  
                                Romeoville, IL                                 
                                    Results                                    

Event 1  Girls 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1       English, Parker        Evanston Tow              7.29q  4 
  2       Pitts, Alexis          Marist                    7.39q  3 
  3       Wilson, Desire         Hillcrest                 7.57q  1 
  4       Smith, Dreemmalyn      Thornton                  7.58q  5 
  5       McNeal, Laurice        Thornton                  7.67q  3 
  5       Dangerfield, Miran     Evanston Tow              7.67q  2 
  7       Salzbrunn, Gianna      Montini                   7.70q  4 
  8       Raehsler, Ashley       Lincoln-Way               7.74q  5 
  9       O'Connor, Kristen      Lincoln-Way               7.76q  2 
  9       Bradley, Chiquita      Hillcrest                 7.76q  1 
 11     9 Wesley, Destiny        Thornridge                7.80q  1 
 12       Eaton, Bri             Plainfield S              7.82q  4 
 13       Alfano, Tara           Marist                    7.89   1 
 13       Allbriton, Zippora     Shepard                   7.89   5 
 15       Hasbrouck, Baele       Jones                     7.94   4 
 16       Turner, Shelby         Benet Academ              7.98   5 
 16       Ogbozor, Chisum        Plainfield S              7.98   4 
 16       Legg, Alex             Joliet Catho              7.98   3 
 19       McCall, Jasmine        Lincoln-Way               8.05   3 
 20       Farrell, Mia           Joliet Catho              8.07   1 
 21       McFadden, Anila        Shepard                   8.08   5 
 22       Williams, Aja          Tinley Park               8.11   4 
 23       McNamara, Kelly        Montini                   8.15   2 
 24       Lucke, Marcie          Benet Academ              8.26   3 
 25       Gibson, Desiree        Fenwick                   8.27   3 
 26     2 Eley, Katherine        Francis Parker            8.28   1 
 27       Atsinger, Emily        Lincoln-Way               8.29   2 
 28       Owusu-Bonsu, Presl     Fenwick                   8.33   2 
 29    10 Pierre-Louis, Krys     Thornridge                8.36   3 
 30     5 Jain, Meghan           Francis Parker            8.48   2 
 31       Carrion, Juliana       Jones                     9.68   5 
 --       Brandy, Alaysia        Tinley Park                 FS   4 

Event 1  Girls 55 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1       Pitts, Alexis          Marist                    7.33   1 
  2       English, Parker        Evanston Tow              7.35   1 
  3       Dangerfield, Miran     Evanston Tow              7.49   1 
  4       Wilson, Desire         Hillcrest                 7.53   1 
  5       Smith, Dreemmalyn      Thornton                  7.55   1 
  6       Salzbrunn, Gianna      Montini                   7.63   2 
  7       Eaton, Bri             Plainfield S              7.66   2 
  8     9 Wesley, Destiny        Thornridge                7.67   2 
  9       Raehsler, Ashley       Lincoln-Way               7.68   2 
 10       McNeal, Laurice        Thornton                  7.70   1 
 11       Bradley, Chiquita      Hillcrest                 7.72   2 
 12       O'Connor, Kristen      Lincoln-Way               7.81   2 

Event 2  Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1       Harvey, Alexia         Evanston Tow              8.68q  4 
  2       Langys, Brianna        Plainfield S              9.03q  3 
  3       Woods, Rai             Lincoln-Way               9.10q  2 
  4       Cronin, Grace          Fenwick                   9.16q  1 
  5       McFeren, Layla         Thornton                  9.21q  4 
  6       Jones, Emma            Benet Academ              9.50q  1 
  7       Martinsen, Emily       Lincoln-Way               9.54q  3 
  8       Castellanos, Kayla     Plainfield S              9.74q  2 
  9       McNamara, Kelly        Montini                   9.82q  2 
 10       Girard, Fiona          Benet Academ              9.85q  4 
 10       Johnson, Rashunta      Hillcrest                 9.85q  3 
 12       McCarthy, Aliana       Marist                   10.13q  3 
 13       Carollo, Katie         Marist                   10.15   2 
 14       Allen, Cintayva        Hillcrest                10.53   4 
 15       Kirk, Meghan           Lincoln-Way              10.58   4 
 16       Banks, Mariana         Thornton                 10.67   1 
 17     4 Ross, Rebecca          Francis Parker           10.91   2 
 18    11 Johnson, Melody        Thornridge               11.30   1 
 19       Stampley, Bre'Anna     Jones                    11.34   1 
 20       FioRito, Isabella      Fenwick                  12.01   1 
 21       Senko, Heidie          Shepard                  12.04   3 
 22     3 Struve, Alexandra      Francis Parker           12.14   3 
 23     8 Pariack, Rachel        Lincoln-Way              12.60   1 
 24       Amos, Dejah            Montini                  12.86   3 
 25       Pierce, Noelani        Jones                    13.45   2 

Event 2  Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1       Harvey, Alexia         Evanston Tow              8.61   1 
  2       Cronin, Grace          Fenwick                   8.97   1 
  3       Langys, Brianna        Plainfield S              9.04   1 
  4       Jones, Emma            Benet Academ              9.26   1 
  5       Woods, Rai             Lincoln-Way               9.38   1 
  6       McFeren, Layla         Thornton                  9.41   1 
  7       Martinsen, Emily       Lincoln-Way               9.45   2 
  8       Castellanos, Kayla     Plainfield S              9.56   2 
  9       McCarthy, Aliana       Marist                    9.66   2 
 10       Girard, Fiona          Benet Academ              9.73   2 
 11       Johnson, Rashunta      Hillcrest                 9.93   2 
 12       McNamara, Kelly        Montini                   9.99   2 

Event 3  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Raehsler, Ashley       Lincoln-Way              27.10   7 
  2       Wilson, Desire         Hillcrest                27.23   7 
  3       Amarteifio, Remy       Evanston Tow             27.40   8 
  4       McNeal, Laurice        Thornton                 27.83   8 
  5       Bradley, Chiquita      Hillcrest                28.18   5 
  6       Rudnick, Faith         Lincoln-Way              28.20   6 
  7       Banks, Jania           Evanston Tow             28.25   6 
  8       Taylor, Takina         Evanston Tow             28.29   7 
  9       Farrell, Mia           Joliet Catho             28.33   5 
 10       Turner, Shelby         Benet Academ             28.69   4 
 11       Eaton, Dominique       Plainfield S             28.71   5 
 11       Blakely, Tamera        Lincoln-Way              28.71   7 
 13       Legg, Alex             Joliet Catho             28.97   4 
 14       O'Connor, Kristen      Lincoln-Way              29.06   8 
 15       Salzbrunn, Gianna      Montini                  29.21   6 
 16       Munson, Ali            Benet Academ             29.44   2 
 17       Haymon, Kaya           Marist                   29.78   4 
 18       Gibson, Desiree        Fenwick                  29.85   1 
 19       Hibbler, Shelby        Plainfield S             29.92   4 
 20    13 Wormack, Wynda         Thornridge               30.38   9 
 21    12 Russell, Dawn          Thornridge               30.44   9 
 22       Luckett, Jayla         Tinley Park              30.62   1 
 23       Ganter, Dominique      Shepard                  30.85   3 
 24       Owusu-Bonsu, Presl     Fenwick                  30.88   2 
 25       Davis, Bria            Marist                   31.18   6 
 26       Stampley, Bre'Anna     Jones                    31.78   2 
 27       Dantzler, Kiahiesh     Tinley Park              32.19   1 
 28       Herring, Brittany      Shepard                  32.94   3 
 29     7 Sachs, Nina            Francis Parker           34.40   5 

Event 4  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       English, Parker        Evanston Tow             57.44   7 
  2       Rudnick, Faith         Lincoln-Way            1:01.45   7 
  3       Jamrozek, Maddy        Montini                1:02.50   7 
  4       Cronin, Grace          Fenwick                1:03.04   7 
  5     9 Wesley, Destiny        Thornridge             1:04.04   8 
  6    14 Johnson, Quinshana     Thornridge             1:04.06   8 
  7       Farrell, Mia           Joliet Catho           1:04.62   4 
  8       Allbriton, Zippora     Shepard                1:05.20   6 
  9       Pilgrim, Sarah         Benet Academ           1:05.24   4 
 10       Banks, Mariana         Thornton               1:05.31   5 
 11       Anthony, Briana        Thornton               1:06.28   6 
 12       Washington, Iyanah     Tinley Park            1:06.50   1 
 13       Florek, Sarah          Lincoln-Way            1:06.99   5 
 14       Zayas, Josie           Lincoln-Way            1:07.00   5 
 15       Fahy, Molly            Marist                 1:07.17   4 
 16       Schorr, Marissa        Benet Academ           1:08.02   2 
 17       Kelly, Maddie          Marist                 1:08.14   5 
 18       Kennedy, Maddie        Joliet Catho           1:08.19   4 
 19       Olan, Marissa          Plainfield S           1:08.28   3 
 20       Robinson, Ayla         Plainfield S           1:08.32   3 
 21       Wiedacher, Jenna       Montini                1:08.40   3 
 22       Shepherd, Joshulyn     Hillcrest              1:09.33   2 
 23       Sudduth, Caityn        Tinley Park            1:10.03   1 
 24     4 Ross, Rebecca          Francis Parker         1:10.52   6 
 25       Wolford, Danielle      Hillcrest              1:15.28   2 
 26       Thomas, Hatiana        Shepard                1:17.14   3 
 27       Levko, Diana           Steinmetz              1:21.71   1 
 28       Renteria, Flor         Steinmetz              1:24.63   2 

Event 5  Girls 800 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Leonard, Maryclair     Marist                 2:24.16   3 
  2       Fisher, Brittney       Montini                2:26.56   3 
  3       Strons, Rachel         Benet Academ           2:28.10   3 
  4       Arroyo, Arriana        Fenwick                2:28.46   3 
  5       Yaeger, Julie          Marist                 2:30.61   3 
  6       Diers, Jenna           Lincoln-Way            2:30.92   3 
  7       Venezio, Elizabeth     Lincoln-Way            2:31.31   3 
  8       Lodi, Marianna         Plainfield S           2:31.33   2 
  9       Stefka, Natalie        Lincoln-Way            2:31.91   3 
 10       Chalkey, Elli          Benet Academ           2:33.49   3 
 11       Callahan, Kelli        Shepard                2:39.12   2 
 12       Mathews, Jenna         Lincoln-Way            2:39.23   2 
 13       Wala, Alicia           Jones                  2:39.48   2 
 14       Carlberg, Sydney       Plainfield S           2:41.50   3 
 15       Greene, Ciara          Jones                  2:45.95   2 
 16       Alexander, Tia         Hillcrest              2:46.77   1 
 17       Corral, Marisa         Joliet Catho           2:48.40   1 
 18    15 House, Tysheanna       Thornridge             2:48.41   1 
 19       Lee, Malika            Hillcrest              2:50.30   1 
 20     6 Smiddy, Claire         Francis Parker         2:53.42   2 
 21       McIvor, Tara           Montini                2:53.68   1 
 22       Ludtke, Erika          Tinley Park            2:56.61   1 
 23       Ramirez, Vanessa       Thornton               2:58.99   2 
 24       Gates, Sydney          Joliet Catho           3:05.98   1 
 25    16 DePillars, DaeJuni     Thornridge             3:08.37   1 
 26       Palma, Vivian          Steinmetz              3:12.37   1 
 27       Ramirez, Perla         Steinmetz              3:13.26   1 
 28       Canter, Jayla          Tinley Park            3:16.96   1 

Event 6  Girls 1 Mile Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Grigg, Lexi            Plainfield S           5:21.80   2 
  2       Daley, Briana          Fenwick                5:22.41   2 
  3       Robinson, JJ           Lincoln-Way            5:25.29   2 
  4       Smith, Madison         Lincoln-Way            5:35.57   2 
  5       Krol, Natalie          Lincoln-Way            5:40.19   2 
  6       Hallerud, Maggie       Montini                5:43.63   2 
  7       Mora, Daisy            Jones                  5:48.02   2 
  8       Lodi, Marianna         Plainfield S           5:48.40   2 
  9       Gradel, Francie        Benet Academ           5:49.65   2 
 10       Denemark, Lauren       Montini                5:51.98   1 
 11       Orisi, Hope            Marist                 5:53.27   1 
 12       Jones, Rachel          Jones                  5:54.75   1 
 13       Blankenship, Hanna     Benet Academ           5:55.04   1 
 14       Viz, Catherine         Marist                 5:56.38   2 
 15       Perez, Karina          Thornton               6:06.99   2 
 16       Blotnik, Alex          Joliet Catho           6:08.87   1 
 17       Krol, Maxine           Lincoln-Way            6:13.87   2 
 18       Rolland, Shamira       Hillcrest              6:16.91   1 
 19       Allen, Alexis          Hillcrest              6:26.09   1 
 20       Espinoza, Adriana      Steinmetz              6:39.10   1 
 21       Figueroa, Maria        Steinmetz              6:41.73   1 
 22       Bomberry, Jessica      Shepard                6:49.18   1 
 23       Ludtke, Erika          Tinley Park            6:56.76   1 
 24       Alekonis, Dora         Tinley Park            7:43.83   1 

Event 7  Girls 3200 Meter Run
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1       Leonard, Ann Marie     Marist                11:48.55   2 
  2       Rice, Kayla            Plainfield S          11:51.37   2 
  3       Martinez, Taylor       Lincoln-Way           12:09.33   2 
  4       Johnson, Mallory       Lincoln-Way           12:09.90   2 
  5       Muller, Julia          Jones                 12:11.58   2 
  6       Brown, Anna            Benet Academ          12:12.38   2 
  7       Macias, Jozie          Plainfield S          12:18.79   2 
  8       Wilson, Emma           Jones                 12:39.66   1 
  9       Lipa, MaryClare        Benet Academ          12:49.32   1 
 10       Harkins, Caitlyn       Marist                12:58.59   1 
 11       O'Brien, Mary          Montini               13:02.90   2 
 12       Perez, Karina          Thornton              13:08.52   2 
 13       Posewick, Riley        Lincoln-Way           13:10.80   2 
 14       King, Brittany         Lincoln-Way           13:19.48   2 
 15       Montesinos, Bianca     Montini               13:41.32   1 
 16       Deltgen, Bess          Tinley Park           14:07.14   1 
 17       Williams, Tamara       Hillcrest             15:18.11   1 
 18       Arellano, Adriana      Shepard               16:21.47   1 
 19       Sydney, Mytalesha      Hillcrest             17:07.58   1 
 --    20 Ranson, Lauren         Thornridge                 DNF   1 
 --    19 Williams, Latresha     Thornridge                 DNF   1 

Event 8  Girls 4x200 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Thornton  'A'                                       1:48.96   4 
     1) Terry, Mitzi                    2) Adams, Frodine                 
     3) Smith, Dreemmalyn               4) White, Keyanna                 
  2 Plainfield South  'A'                               1:51.71   3 
     1) Eaton, Dominique                2) Eaton, Bri                     
     3) Soto, Felicia                   4) Everett, Tyler                 
  3 Hillcrest  'A'                                      1:53.51   4 
     1) Bradley, Chiquita               2) Ishadimu, Rashidat             
     3) Stevens, Taraji                 4) Wilson, Desire                 
  4 Benet Academy  'A'                                  1:54.96   2 
     1) Jones, Emma                     2) Munson, Ali                    
     3) Turner, Shelby                  4) Lyne, Megan                    
  5 Lincoln-Way Central  'A'                            1:55.06   3 
     1) Carlson, Jenna                  2) McCall, Jasmine                
     3) Woods, Rai                      4) Florek, Sarah                  
  6 Lincoln-Way West  'A'                               1:55.88   4 
     1) Atsinger, Emily                 2) Blakely, Tamera                
     3) O'Connor, Kristen               4) Karlic, Jesse                  
  7 Evanston Township  'A'                              1:56.13   4 
     1) Foreman, Tajah                  2) Alexander, Astraya             
     3) Robinson, Nora                  4) Lesch, Kayla                   
  8 Thornridge  'A'                                     1:57.37   1 
  9 Marist  'A'                                         1:58.49   3 
     1) Alfano, Tara                    2) Pitts, Alexis                  
     3) Haymon, Kaya                    4) Davis, Bria                    
 10 Shepard  'A'                                        1:58.54   2 
     1) McFadden, Raven                 2) Ganter, Dominique              
     3) Ganter, Diamond                 4) McFadden, Anila                
 11 Tinley Park  'A'                                    2:01.11   1 
     1) Brandy, Alaysia                 2) Williams, Aja                  
     3) Luckett, Jayla                  4) Sheridan, Caylie               
 12 Jones  'A'                                          2:01.73   2 
     1) Stampley, Bre'Annah             2) Lieber, Brittany               
     3) Pierce, Noelani                 4) Hasbrouck, Baele               
 13 Montini  'A'                                        2:04.36   2 
     1) Davis, Evynn                    2) Kerner, Anna                   
     3) Sikora, Alex                    4) Martinello, Kate               
 14 Francis Parker  'A'                                 2:05.90   3 
 15 Steinmetz  'A'                                      2:13.16   1 
     1) Alvarado, Cecilia               2) Furyk, Marianna                
     3) Morales, Arely                  4) Gonzalez, Jenny                

Event 9  Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Evanston Township  'A'                              4:10.08   4 
     1) Alexander, Astraya              2) Foreman, Tajah                 
     3) Robinson, Nora                  4) Lesch, Kayla                   
  2 Thornton  'A'                                       4:12.70   4 
     1) Harris, Shequita                2) Terry, Mitzi                   
     3) Adams, Frodine                  4) Stevens, Asia                  
  3 Plainfield South  'A'                               4:16.95   4 
     1) Cruz, Stephanie                 2) Carlberg, Greta                
     3) Rice, Kayla                     4) Everett, Tyler                 
  4 Benet Academy  'A'                                  4:24.53   3 
     1) Pilgrim, Sarah                  2) Schorr, Marissa                
     3) Zimmerman, Lucy                 4) Strons, Rachel                 
  5 Thornridge  'A'                                     4:25.87   1 
  6 Jones  'A'                                          4:30.02   3 
     1) Uddfolk, Mikaela                2) Lohman, Julie                  
     3) Nelson, Hannah                  4) Hasbrouck, Baele               
  7 Lincoln-Way West  'A'                               4:30.93   3 
     1) Houda, Bethany                  2) Zayas, Josie                   
     3) Mathews, Jenna                  4) DeGroot, Olivia                
  8 Lincoln-Way Central  'A'                            4:32.62   4 
     1) Florek, Sarah                   2) Dohm, Rachel                   
     3) Martinsen, Emily                4) Carlson, Jenna                 
  9 Hillcrest  'A'                                      4:32.66   2 
     1) Shepherd, Joshulyn              2) Ishadimu, Rashidat             
     3) Cole-Clark, Jaila               4) Wilson, Desire                 
 10 Shepard  'A'                                        4:34.33   2 
     1) Allbriton, Zipporah             2) McFadden, Raven                
     3) Ganter, Diamond                 4) McFadden, Anila                
 11 Marist  'A'                                         4:36.04   3 
     1) Fahy, Molly                     2) McDermott, Bridget             
     3) Lawler, Bridget                 4) McNulty, Carlin                
 12 Montini  'A'                                        4:39.10   1 
     1) Wiedacher, Jenna                2) Laviste, Beth                  
     3) Almazan, Cynthia                4) Tyszkowski, Nicole             
 13 Fenwick  'A'                                        4:41.41   2 
     1) Hopkinson, Ciara                2) Arroyo, Arriana                
     3) Clark, Rachel                   4) Cronin, Grace                  
 14 Tinley Park  'A'                                    4:42.00   1 
     1) Sudduth, Caityn                 2) Sheridan, Caylie               
     3) Deltgen, Bess                   4) Washington, Iyanah             
 15 Steinmetz  'A'                                      5:14.89   1 
     1) Garcia, Cintia                  2) Morales, Arely                 
     3) Escalante, Brenda               4) Herrera, Diana                 

Event 10  Girls 4x800 Meter Relay
===================================================================
    School                                               Finals  H#
===================================================================
  1 Lincoln-Way Central  'A'                            9:50.92   2 
     1) Diers, Jenna                    2) Smith, Madison                 
     3) Venezio, Elizabeth              4) Robinson, JJ                   
  2 Montini  'A'                                        9:54.32   2 
     1) Jamrozek, Maddy                 2) Salzbrunn, Gianna              
     3) Almazan, Cynthia                4) Fisher, Brittney               
  3 Marist  'A'                                         9:57.98   2 
     1) Leonard, Ann Marie              2) McDermott, Maeve               
     3) Yaeger, Julie                   4) Kelly, Maddie                  
  4 Plainfield South  'A'                              10:07.43   2 
     1) Cruz, Stephanie                 2) Carlberg, Sydney               
     3) Rice, Kayla                     4) Carlberg, Greta                
  5 Lincoln-Way West  'A'                              10:21.32   2 
     1) Krol, Natalie                   2) Stefka, Natalie                
     3) Waters, Natalie                 4) DeGroot, Olivia                
  6 Benet Academy  'A'                                 10:22.91   2 
     1) Sliwinski, Emma                 2) DeSitter, Amanda               
     3) McCabe, Clare                   4) Healy, MaryKate                
  7 Jones  'A'                                         10:24.58   2 
     1) Leadbeater, Isabel              2) Lohman, Julie                  
     3) Nelson, Hannah                  4) Uddfolk, Mikaela               
  8 Fenwick  'A'                                       10:51.79   1 
     1) Schierl, Anna                   2) Hopkinson, Ciara               
     3) Babbo, Mary Grace               4) Scudder, Erin                  
  9 Hillcrest  'A'                                     11:12.99   1 
     1) Shepherd, Joshulyn              2) Alexander, Tia                 
     3) Lee, Malika                     4) Rolland, Shamira               
 10 Joliet Catholic  'A'                               11:20.32   1 
     1) Blotnik, Alex                   2) Gates, Sydney                  
     3) Corral, Marisa                  4) Kennedy, Maddie                
 11 Steinmetz  'A'                                     11:52.64   1 
     1) Escalante, Brenda               2) Herrera, Diana                 
     3) Morales, Arely                  4) Garcia, Cintia                 
 12 Shepard  'A'                                       12:05.98   1 
     1) Callahan, Kelli                 2) Callahan, Maura                
     3) Rangel, Annie                   4) Bomberry, Jessica              
 13 Tinley Park  'A'                                   13:16.17   1 
     1) Alekonis, Dora                  2) Vicente, Estafany              
     3) Ludtke, Erika                   4) Canter, Jayla                  
 14 Thornridge  'A'                                    13:30.93   1 

Event 11  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Cronin, Grace          Fenwick                5-02.00  
  1       Tomnitz, Brianna       Lincoln-Way            5-02.00  
  3       McCarthy, Aliana       Marist                 5-00.00  
  3       Ludy, Lenae            Plainfield S           5-00.00  
  5       Carollo, Kelly         Marist                J5-00.00  
  6       Fisher, Brittney       Montini                4-08.00  
  7       Jones, Mia             Benet Academ          J4-08.00  
  8       Kerner, Anna           Montini                4-06.00  
  8    23 Garrett, Mya           Thornridge             4-06.00  
  8       Hibbler, Shelby        Plainfield S           4-06.00  
  8       FioRito, Isabella      Fenwick                4-06.00  
 12       Allbriton, Zippora     Shepard                4-04.00  
 12       Wolford, Danielle      Hillcrest              4-04.00  
 12       McFeren, Layla         Thornton               4-04.00  
 12       Cadman, Maggie         Benet Academ           4-04.00  
 --     2 Eley, Katherine        Francis Parker              NH  
 --       Bernhard, Katie        Joliet Catho                NH  
 --       Harris, Shequita       Thornton                    NH  
 --       Kirk, Meghan           Lincoln-Way                 NH  

Event 12  Girls Pole Vault
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Carollo, Kelly         Marist                 9-06.00  
  2       Reilly, Hannah         Marist                 8-06.00  
  3       Knowlton, Danielle     Lincoln-Way            8-00.00  
  4       Wyatt, Amanda          Plainfield S           7-00.00  
  4       Rigsby, Chloe          Lincoln-Way            7-00.00  
  6       Mishka, Savanna        Lincoln-Way            6-06.00  
  7       Brunk, Anna            Benet Academ           6-00.00  
  8       Almazan, Cynthia       Montini               J6-00.00  
  9       Tyszkowski, Nicole     Montini                5-06.00  

Event 13  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Raehsler, Ashley       Lincoln-Way           17-05.00  
  2       Langys, Brianna        Plainfield S          16-09.00  
  3       Jones, Emma            Benet Academ          16-05.50  
  4       Lawrence, Latalee      Evanston Tow          15-07.75  
  5       Terry, Mitzi           Thornton              15-01.25  
  6       Munson, Ali            Benet Academ         J15-01.25  
  7       Farrell, Mia           Joliet Catho          14-08.25  
  8    22 Spruiell, Jalisa       Thornridge            14-07.75  
  9       McNamara, Kelly        Montini               14-03.50  
 10       O'Connor, Kristen      Lincoln-Way           13-11.00  
 11    21 Wise, Rayven           Thornridge            13-10.25  
 12       Johnson, Rashunta      Hillcrest             13-09.00  
 13       Anthony, Briana        Thornton              13-06.75  
 13       Dohm, Rachel           Lincoln-Way           13-06.75  
 13       Lieber, Brittany       Jones                 13-06.75  
 16       Stampley, Bre'Anna     Jones                 13-05.25  
 17     2 Eley, Katherine        Francis Parker        13-04.50  
 18       Karlic, Jesse          Lincoln-Way           13-03.75  
 19       Jamrozek, Maddy        Montini               13-03.00  
 20       Carollo, Katie         Marist                12-06.75  
 21       Gibson, Desiree        Fenwick               11-08.75  
 22       Alexander, Alexis      Hillcrest             11-00.00  
 23       Williams, Corina       Tinley Park           10-03.25  
 24       Gilligan, Josie        Marist                 9-08.25  
 25       Jackson, Jada          Shepard                9-02.00  
 --       Ogbozor, Chisum        Plainfield S              FOUL  

Event 14  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Terry, Mitzi           Thornton              35-01.75  
  2       Zimmerman, Lucy        Benet Academ          33-06.00  
  3       Salzbrunn, Gianna      Montini               31-08.25  
  4       Florek, Sarah          Lincoln-Way           30-09.00  
  5       Merriweather, Sara     Plainfield S          30-02.00  
  6    21 Wise, Rayven           Thornridge            29-11.00  
  7       Oliviel, Marquita      Thornton              28-11.00  
  8       Kohler, Caroline       Benet Academ          28-02.75  
  9       Lieber, Brittany       Jones                 27-07.25  
 10       Simmering, Maggie      Plainfield S          27-01.00  
 11       Williams, Corina       Tinley Park           26-06.00  
 12       Alexander, Alexis      Hillcrest             24-06.75  
 --       Makowski, Emma         Montini                   FOUL  
 --       Ganter, Diamond        Shepard                   FOUL  

Event 15  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1       Mitchell, Shahara      Evanston Tow          37-00.50  
  2       Braun, Hayley          Plainfield S          33-09.50  
  3       James, Yashena         Thornton              33-01.00  
  4       Sikora, Alex           Montini               32-10.50  
  5       Jackson, Jada          Shepard               31-02.00  
  6       Colamussi, Lindsay     Lincoln-Way           30-11.00  
  7       Pitts, Alexis          Marist               J30-11.00  
  8       Diesel, Val            Lincoln-Way           30-08.50  
  9       Myers, Payton          Plainfield S          30-07.00  
 10       Woodley, Jasmine       Montini               30-05.00  
 11       Watkins, Keajha        Tinley Park           29-08.00  
 12       O'Donell, Courtney     Lincoln-Way           29-06.00  
 13       Williams, Sacora       Thornton              27-10.00  
 14       Carroll, Devin         Lincoln-Way           27-09.00  
 15       Williams, Breana       Hillcrest             27-03.50  
 16       Walls-Parker, Wayl     Marist                27-02.00  
 17       Burress, Olivia        Benet Academ          26-08.50  
 18       Erlenborn, Claire      Benet Academ          25-08.00  
 19       Flanagan, Sarah        Shepard               24-10.00  
 20       Griffin, Anaija        Hillcrest             24-09.50  
 21       Gonzalez, Jenny        Steinmetz             23-08.00  
 22       White, Keyanna         Thornton              22-00.00  
 23    10 Pierre-Louis, Krys     Thornridge            21-05.00  
 24       Spearman, Miracle      Tinley Park           21-04.00  
 25       Colula, Ariana         Steinmetz             20-00.50
Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s